Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell mindig szüneteljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig szüneteljek amikor az emberekkel egy hosszabb ideig beszélek/vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Szóval ma is például beszéltem telefonon egy sráccal és bár nagyon jó volt meg minden,egy idő után muszáj volt azt mondanom,hogy mennem kell és hogy majd beszéljünk máskor. De ezzel mindig igy vagyok, azt hiszem, hogy félek attól, hogy nehogy valami rosszat mondjak,vagy valami tökéletlenül süljön el és akkor inkább abbahagyom.

Ez nagy baj ?


2010. aug. 2. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
ez az sajna,mert ha randizol majd egy huzamosabb ideig,esetleg elmentek majd a pároddal több napra valahova,ott elég kínos lesz.
2010. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak telefonálásnál vagy így ezzel? Mert én igen. Nem szeretek telefonon beszélgetni csak olyanokkal akiket ezer éve ismerek, mert tudom, hogy mikor milyen arcot vágnak mit gondolnak. Akit nem ismerek olyan régóta azzal nem szeretek telefonon beszélgetni, félek, hogy félreért vmit, vagy én...
2010. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!