Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két hete nem ír vissza, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete nem ír vissza, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 2 hete nem ír vissza, gondolom, már nem akar semmit, de nem tudom elfelejteni. Olyan, mint ha beférkőzött volna a fejembe, állandóan rá gondolok és arra, hogy mit ronthattam el, hogy így jártam. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek most. Írjak rá megint, vagy ha nem akkor hogyan felejtsem el, vagy hogyan zárjam ki a fejemből, hogy ne gondoljak rá. Segítsetek kérlek, mert beleőrülök ebbe. Ő 18l én 19f

2020. jan. 27. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Keress másik nőt!
2020. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Sok hal van még a tengerben.
2020. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem voltatok szorosabb kapcsolatban, akkor valószínűleg részéről ennyi. Tudom, hogy most rossz. Gyászold el, nyugodtan, a magad tempójában, és próbáld meg mellette elfoglalni magad. Közhely, de az idő is segít.
2020. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ember, ha maximum 1 napon belül nem ír vissza, akkor felejtsd el az egészet! De ha jobban belegondolsz, ez egy bunkó leányzó, még arra se képes, hogy annyit mondjon: "Bocs Feri, de nem jössz be nekem. Szia!" Igen, tényleg qrvára megerőltető ezt leírni... én azt mondom, hogy áldd meg az eget, hogy nem jött össze egy ilyen némberrel.
2020. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Négyesnél a pont, sokaknak meg sem fordul a fejében, mennyire rosszul esik az, hogy egyszer csak eltűnnek...
2020. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös, valahogy így érzem magam
2020. jan. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!