Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még itt szingli csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt szingli csajok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
én biztos
2020. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
hogy nem
2020. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
vagyok szingli
2020. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
"" Milyen véletlen egybeesés, hogy én szingli férfi vagyok. Ahogy látom semmilyenen olyan külső tényező nincsen jelen, hogy ne élvezhetnénk egymást, írjatok nyugodtan. :D ""
2020. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak
2020. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor igazán irhatnanak
2020. jan. 26. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Bunkó leszek de: itt 5-10 üzenetváltás utàn átvettem már sok embert facebookra, de egyből törlès és ignoràlás, mert annyira összeférhetetlenül taszító volt mindd, hogy hiàba vagyok egyébkènt egy kedves ember, azèrt mivel mègiscsak párkeresésről van szó, nem lehetek ennyire nagyvonalú amennyire azok a pasik rondàk voltak, és nem a rondaság a lényeg, nem kell nekem tökèletes pasi, hanem zavaros tekintet, esetleg kancsal, flúgos bizarr....stb Ezért èn itt már nem ismerkednèk.Sajnàlom.Inkàbb többet mozdulok ki.
2020. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!