Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Szerintetek szép ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek szép ez az alak vagy már túl vékony?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 26. 18:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hülyén fogalmaztam, nem az itteni válaszolókra gondoltam. Az emberek többsége egyáltalán nem veszi észre ezt, csak azt, hogy "jónő" és kész.
2020. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Előző, akkor a haja is félre kellett volna, hogy menjen, ezt viszont én speciel nem látom, lehet, hogy az én figyelmemet kerülte el valami.

Nőként válaszolok, bár lehet, hogy ez senkit nem érdekel, utóbbi esetben elnézést. Szóval szerintem ez a nő abszolút normál, viszonylag kisportolt alkat, csak beszívja a hasát, és olyan cselesen (és természetellenesen) pózol, hogy a dereka és az alsóteste sokkal kisebbnek tűnik annál, mint ahogyan feltehetőleg a való életben fest. A fürdőruhája szabása és mintázata ettől függetlenül viszont valami embertelenül ocsmány és ízléstelen.

2020. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
4%
Ha van hozzá popsi akkor jó. 29/F
2020. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
Szép, viszont az nem tetszik hogy kockás a hasa. Inkább legyen rajta egy kicsi felesleg, bár ez megint embere válogatja. :)
2020. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

"viszont az nem tetszik hogy kockás a hasa."


Utazz a Közel-Keletre, és csípjél föl egy hastáncosnőt. Náluk szakmai követelmény az enyhe hasi háj, hogy legyen mit rezegtetni.

2020. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Jóó az..:-)
2020. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem túl vékony, de amint látod, van olyan is, akinek bejön. Nekünk férfiaknak elég sokféle az ízlésünk.
2020. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
22%

Lányként nekem úgy tűnik,hogy behúzza a hasát és furcsán elfordul a derekával.

Túl husis felül,hogy ilyen lapos pocakja legyen. Nekem van ilyen hasam,de mellé felül is sokkal vékonyabb vagyok.

2020. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem jön be.
2020. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Gelencsér Timi? Ő korábban fitnesszezett versenyszerűen, a melle pedig mem eredeti, csak hogy feloldjam itt a paradoxont. 😄
2020. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!