Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van kevés olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés olyan lány aki őszinte és mély kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Én már évek óta ilyen lányt szeretnék magam mellé, de mintha nem lenne ilyen. Nagyon sok lány felszínes, nem is az a fontos hogy milyen ember a másik hanem hogy hogyan néz ki, a barátnőinek tudjon büszkélkedni, hogy neki ilyen barátja van, stb.

Elvileg sok lány panaszkodik hogy nem talál olyan fiút aki szereti és megbízható, de lányok között is kevés ilyen van.

Én csak egy lányt szeretnék akit lehet szeretni, és komoly kapcsolatra vágyik aki akár később a feleségem lehet.


2020. jan. 26. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Yen! 7es vagyok!


Nem hinném, h nem lenne jogod véleményt közé tenni csak mert kapcsolatba vagy! És ezt te mondtad nem én! Ráadásul többesszám mögé húzódól! Ne tedd, én hozzad szóltam nem a többi nőhoz aki szintén parkapcsolatba el de nem a gyűlölet beszéddel alkot véleményt!

Ahogy másokban úgy bennem is el egy sárkány ami sokszor okádna tüzet másokra! De meg kell tanulni, h az emberek változnak engem is sértettek meg mások es gyűlölöm is a történteket de az embereket nem!

A tetteiket elítélem de, őket? Egyszerűen nincs jogunk elvenni az esélyt a senkitől, h esélyt kapjon.

Biztos te is tettel rosszat de te megváltozhatsz de csak akkor érzed ezt majd indokoltnak ha neked megbocsajtanak mások.

30f

2020. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szergej55 ***** válasza:
Az a kategória, akiről te beszélsz, valószínűleg azt sem tudja, mi egy mély kapcsolat (az úgymond férfiak között is sok ilyen van), megértetni velük pedig olyan lenne, mint a körnek magyarázni a gömbről. De mit várjon az ember, ha a házasságok jó része működésképtelen, és a családok jó része szétszakított, feszültséggel terhelt? Ilyen közegben még csak rendes mintákat sem lehet elsajátítani, aki meg csak attól érzi magát valakinek, hogy éppen van valakije, az kb. annyit is ér.
2020. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!