Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van kevés olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés olyan lány aki őszinte és mély kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Én már évek óta ilyen lányt szeretnék magam mellé, de mintha nem lenne ilyen. Nagyon sok lány felszínes, nem is az a fontos hogy milyen ember a másik hanem hogy hogyan néz ki, a barátnőinek tudjon büszkélkedni, hogy neki ilyen barátja van, stb.

Elvileg sok lány panaszkodik hogy nem talál olyan fiút aki szereti és megbízható, de lányok között is kevés ilyen van.

Én csak egy lányt szeretnék akit lehet szeretni, és komoly kapcsolatra vágyik aki akár később a feleségem lehet.


2020. jan. 26. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Te ilyen vagy?
2020. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Amiért a másik oldaltól sem lehet túl sokat várni. Sok ember úgy éli meg a párkeresést, mint egy olyan játékot, amiben vagy te használsz másokat, vagy téged fognak használni...
2020. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én csak ilyen lányokat ismerek, én is ilyen vagyok.

Azért nem találod az ilyen lányokat, mert vagy nem keresed őket (vagy ha igen, rossz helyen), vagy ők nem szeretnének veled mélyebb kapcsolatot kialakítani ezért nem is ismered meg őket.

20/L

2020. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
#2 de lehet, csak nem a villantós autós, nagyszájú, bankos, gyurmagyurkáktól, stb akik feltűnnek a nőknek.
2020. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Mindennek a hiúság az oka ami a médiából ömlik. És sajna a fiatalabb csajok meg nem elég érettek ahoz, h ezt felismerjék. Így nem veszik észre, h a sok kikötéseiknek és elvárásaiknak ők lesznek az igazi áldozatai.


Múltkor láttam itt egy kérdést mibe irreális elvárásokat sorakoztattak fel és a stílus ami meg formálódott az komikus.


Pl volt egy csaj aki meg a szem színen keresztül azt is megtudta fogalmazni, h legyen kicsit gond terhelt a szeme de ne búval .aszott.

De végül nagy lelkűen hozzá tette, h “de nem (kötelező)”

2020. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

@4

Nézz már körül ember! Olyan pasik ejtenek pofára nőket, akiket le sem köpnék! Nem azért, mert semmikük nincs az általad felsoroltakból, hanem mert szint alatt vannak. És nekik is csak a kalandozás meg az egojuk pátyolgatása mártogatás közben az élet.


A páromhoz képest okádék, alsó kategóriás emberek próbáltak átcseszni korábban. Nem ezen múlik.

2020. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Yen! Te egy nagyon megkeseredett ember lehetsz! Egy boldog parkapcsolatba elő nő nem így fejezi ki magát!
2020. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert a nőknek nincsenek érzelmeik. Csak a hormonok és az érdekeik irányítják őket.
2020. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

@7 persze, a kapcsolatban lévő nőknek nem lehet véleménye az alja emberekről, nem lehetnek szókimondók, nem lehetnek nyersek.


Igen, ha visszagondolok arra, hogy milyen alja emberekkel találkoztam, utólag is bosszant. És utólag is bármikor megleckéztetném őket például a hűtleneket a mai napig beköpöm a párjuknak, az egoista fuckboyokat a mai napig megalázom, ha olyan helyzetbe hoz velük az élet. És ugyanúgy kiakadok, ha valaki azzal gyanúsít, hogy azért fújta nekem a szemetet a szél az utcán, mert odaálltam és azt tartottam vonzónak, nem azért mert sok van belőle. Sosem a "kocsis, pénzes, iigyúrt, atyaisten" embereket kerestem (a párom sem az, de kategóriákkal jobb pasi, mint akik korábban megengedték maguknak velem vagy egy barátnőmmel szemben a patkány stílust) és lám, azok, akikből az ember ki sem nézte volna, mitöbb ahhoz túl csúnyának tartotta volna őket, hogy ilyet megengedjenek maguknak, nos, ezekről tapasztal meg hall vissza az ember olyan dolgokat, amiktől padlót fog...


Szóval mielőtt én vagyok a megkeseredett, nézz3tek már magatokba és ne mondjátok, hogy nem az ilyen agyatlan barmok az idegesítőek, akik még elhiszik, hogy csak a gazdag és a jóképű lehet a szemét... Sőt...

2020. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te hogyan viszonyulsz a lányokhoz? Mit teszel annak érdekében, hogy elmélyítsd a kapcsolatot?

A kapcsolat és szerelem vagy kialakul két ember közt, vagy nem.

Nincsenek ilyen rendeltetésű fiúk/lányok, akik bárkit bármilyen körülmények közt szeretgetnének “őszinte, mély érzésekkel”.

Akit te távolról felszínesnek és érzéketlennek ítélsz (miközben tulajdonképpen felszínes ismeretségben állsz vele), annak még lehetnek mély érzései, akkor is, ha nem tárulkoznak ki akárkinek.

Miközben te másokra mutogatva, hisztisen, türelmetlenül azt várod, hogy kitárulkozzanak neked, mit teszel ezért?

2020. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!