Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak! Mi ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Hogyha egy lány egyértelmű jelet ad, hogy érdeklődik felétek, és ennek ellenére sem reagáltok, nem kezdeményeztek nála?


Őszintén kíváncsi vagyok, nem kötekedni, vitát szítani szeretnék.


23/L


2020. jan. 24. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem érdekled őt. Ha látom a lányon, egyértelmű hogy többet akar, és ha vonzódom hozzá, ismerem vagy megakarom én is ismerni akkor veszem a jelet és akkor bele megyek. Más ok az még hogy van valaki, vagy tényleg semmit nem akar veled kezdeni. 22/F
2020. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1 nem jön be a lany

2 kapcsolatban vagyok amit érzek annyira jónak h tekintsek ki belőle

2020. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy volt már arra példa, hogy egyértelmű jelet küldött felém az illető, erre reagáltam, és ezek után pedig semmi.


Így kerek a történet, nyilván nem várnám el mindenkitől, hogy érdekeljem. :)

2020. jan. 24. 17:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 ne tekintsek
2020. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked egyértelmű, az átlag fiúnak egyáltalán nem az.
2020. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked egyértelmű jel az számomra valami ködös, átláthatatlan dolog.


Például egyik csajnak mondtam hogy tetszik nekem, erre azt válaszolta hogy "ezzel ő most nem tud mit kezdeni, de azért lehetne kicsit több önbizalmam". Na most ez például mit jelent nálatok?

2020. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a fiú nem flörtölés muatt küldte a jeleket.

Lehet hogy abban a pillanatban szimpatikus voltál neki, de hosszú távon nem vagy az.

Sőt ismerek jópár olyan nőt akit szimpatikus embernek tartok, de társnak sajnos nem kellene, mert pl. túl gyerekes, nem tudok vele komoly dolgokról beszélni.

2020. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg, azt te csak hiszed, hogy egyértelmű jeleket adtál....valószínűleg semmit nem ért.


Be kéne fejezni ezeket az ostoba jeleket...nem érnek semmi, legyél egyértelmű.

2020. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én félnék belemenni, csak ennyi a "bajom".
2020. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Vagy nagyon fél a srác és nem mer odamenni hozzád,vagy nem jössz be neki külsőleg.Esetleg van más nő az életében,aki már nem csak jeleket ad neki. :)
2020. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!