Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vonzódnak sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vonzódnak sokkal jobban az egzotikus férfiakhoz, mint a férfiak az egzotikus nőkhöz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, rengeteg nőt ismerek akik itthon is összejönnek a helyi kisebbséggel, vagy helyenként az itt élő vagy itt tanuló bevándorlókkal (négerek, arabok, kínaiak). Sőt azt kell mondjam, ezek a legkelendőbb férfiak Magyarországon a magyar nők szemében.

Miközben férfit nem ismerek aki pl. roma nővel jönne össze. Nem azért mert nem kellenének a magyar férfiak a roma nőknek, hanem van egyfajta tartózkodás a férfiakban, ragaszkodnak a saját ragjukhoz úgymond. Külföldön is, Nyugaton sok kivándorolt magyart ismerek személyesen és még ott sem az "egzotikus" nőkkel jönnek össze, hanem vagy magyar nővel, vagy helyivel vagy valami lengyel/cseh bevándorlóval, de semmiképpen sem egzotikus nővel. Legalábbis én egy ilyet sem ismerek a sokból.

Miért van az hogy a nő számára vonzó, a férfiak számára taszító az egzotikus partner?


2020. jan. 21. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Sosem vonzottak sem a fekete, sem a spanyol, sem az ázsiai pasik, ellenben az egzotikusabb nőket kifejezetten szépnek látom.
2020. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vonzódok. Inkább azt veszem észre, hogy a pasik szeretik az egzotikus nőket.
2020. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem itt is írják milyen jó volt a cigány csajjal, meszticcel, kreollal, ázsiaival, mondjuk nem verik nagy dobra az biztos. A szexualitas rovatba írd be, meglátod. Azt látod amire figyelsz.
2020. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Csak a feherboru,szoke es 185 cm feletti ertelmisegi fiukhoz vonzodok. Ezek a jellemzok kizarjak,h az illeto c.igany.


Nem kerek egy cigany csalad szokasaibol,karrierista no vagyok,minden csaladtagom karrierista es tobb diplomas ,reflexbol kiutalnàk,ha c.igany pasim lenne. Nem akarok konfliktust .


Semelyik baratom nem cigany,nincs egyiknek se cigany parja.

2020. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem tapasztaltam, hogy a nők körében a az egzotikus pasik lennének a befutók. Mármint van rá példa, de olyan elenyésző....
2020. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!