Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ír rám valaki, ha utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír rám valaki, ha utána nem keres és nem is akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel régebben randiztam, bejöttünk egymásnak, de végül nem lett a dologból semmi, nem volt semmi összeveszés, se másik nő a képben-elvileg-, ő hátrált ki a dologból, nem én.


Hónapokig nem beszéltünk, majd rám írt, de úgy voltam vele, hogy szándékosan olyan válaszokat adtam, hogyha arra is válaszol akkor tudom, hogy beszélgetni akar, meg amúgy is ő koptatott le, kicsit bennem volt az a tüske, hogy oké, bejön még, de akkor picit szedje össze magát, ha azért keresett meg újra...

Amiből lett is végül egy tök jó beszélgetés, majd eltűnt, nem reagált. Gondoltam akkor ráírok én,mert tényleg jól eldumáltunk előtte, vissza is írt egyből, pár mondatot váltottunk, aztán megint eltűnt és nem keres, nem reagál az utolsóra.


Én megértem, ha valaki nem akar beszélgetni, nem kíváncsi rám, vagy nem akar tőlem semmit, de akkor mi a fenének ír rám valaki hónapokkal később, tartja fenn a beszélgetést, majd tűnik el megint teljesen? Arra nem várhatott, hogy én keresem-e, mert kerestem, és nem lett pozitív a vége.


Most már amúgy tökre nem érdekel, mert már 1x lerázott, most meg 2x is megcsinálta,hogy annyit se képes mondani, hogy bocs,nincs kedvem hozzád..

De nem ez az első eset se velem, se a környezetemben, szeretném ezt a férfi logikát megérteni, hogyha tudjátok, hogy se szexet nem kaptok, se nem flörtölve írtok, akkor ennek mi értelme van, miért csináljátok?



L


2020. jan. 22. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mert olyankor épp magányos és unatkozik.

Illetve igen, hagyni kell az ilyeneket.

2020. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a században lett nagy divat a felelőtlenség és gyerekesség a kommunikációban, sajnos.
2020. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Most már amúgy tökre nem érdekel", "olyan válaszokat adtam". Ok.
2020. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, hát azért szerintem a világ nem úgy működik, hogy vkinek nem kellek, felém se néz, és mindjárt földhöz vágom magam, mert eszébe jutottam és írt. Írtam, hogy a kíváncsiság miatt reagáltam úgy, majd feldobtam én a beszélgetést, mert úgy tűnt, hogy szívesen beszél velem..


Azóta meg jó hogy nem érdekel, ha 2x fossa le a fejem.

2020. jan. 22. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A hetero fiú barátaim ugyanerről számolnak be nőkkel való tapasztalatukról.
2020. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy reagáltál a megkeresésére ahogy az a kis tetszését elnyerte volna.
2020. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettetek, nem keres utána se, akkor mit vársz ettől?

Unatkozik, vagy talán szex miatt írt rád, hátha bevállalnád...

2020. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a másik lehetőség, hogy lehet te vagy az aki elutasító, és akkor ő úgy gondolja, mégis közömbös ...
2020. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez történt, találkoztunk aztán egy hónapig nem írt , aztán megint egy hónap múlva írt
2020. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ig jártam! Kíváncsi vagyok én is ennek mi értelme...? Bár szerintem is csak az van, hogy unatkozik és vagy csak szex reményében ír rád/rám, amiben az jön neki le hogy nem fog összejönni, így eltűnik ismét ...
2020. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!