Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit szólnátok ha Norbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok ha Norbi megállítana az utcán és ezt mondaná? :Jó lenne ha lefogynátok egy pár kilót, azért hogy kívánatosak maradjatok a férjetek számára.

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 19:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
A #6-os válaszomban mi volt a rossz? Ezek szerint sok nőt szíven ütött a Norbi..
2020. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit furcsán néznék rá a 47 kilómmal, és egyben jól esne, hogy a szerelmemet férjemnek nevezi :D
2020. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsére nincs férjem. Visszakérdeznék, hogy a hájas hasát, a lógó csöcseit mikor szándékozik lefogyasztani magán? Addig nekem nem hiteles a kritikája. Egyébként meg hazaküldeném a sült csirke, lófejű, fogú, aszott feleségéhez,akit rommá csal(t).
2020. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki ilyet mondana, én azért elgondolkodnék. Mármint az ő helyében is, meg azon is, hogy megfejeljem vagy csak állbavágjam. Kockásabb a hasam, mint jelenleg neki. Nem tudnék mit hozzáfűzni.
2020. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
Hiába élvezkedtek ezen még napokig, hogy egy ócska primitív ember lealázta az ANYÁKAT, az anyátokat is, kedves incelek, ettől még ugyanolyan nyomorult marad az életetek.
2020. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nincs plusz kilóm (már lefogytam), úgyhogy nem mondaná. De ha jogosan mondaná, akkor azt gondolnám, hogy igaza van, és bár rosszul esik, hogy ezt mondja, de tudom, hogy az én érdekem, hogy lefogyjak. Nem hagyna el emiatt a férjem, de attól még szeretnék normálisan kinézni.
2020. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%
Vááááááááááá!! Még egy Norbis kérdés és felkötöm magam !
2020. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem bepisilnék a röhögéstől. Ó, hogy mennyire nem ismeri a férjem... 😉🤫
2020. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Igaza lenne. Ami engem illet. Ami a másik felemet, az már nem biztos. Nem minden férfi a karcsú nőkre izgul.
2020. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy: Takarodjál már innen, zavarsz.
2020. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!