Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetek sikertelen?

Figyelt kérdés

Munkahelyen az új lánnyal 3-4 napon keresztül együtt ebédeltünk, beszélgettünk. Munka után este keresett, rám írt, akkor is beszélgettünk. Írja, hogy nagyon kedvel, viccesnek talál, minden félèt ír.

De a hétvégén vagy munka után sosem akar közös programot csinálni. Különféle indokokkal, még 3 hónap után sem, pedig próbálkozok nála.


Sportolás közben megismertem egy lányt. Szimpatikus volt, kedves, intelligens, vicces. Rá îrtam, néhány több napig beszélgettünk. Ő sem akar, mert tanul, elfoglalt, nem ér rá, valamilyen indoka mindig van.


Két kiragadott példa a sokból. Nem, próbálkozok mindenkinél, kb. 10 újonnan megismert lánynál 2-3 eseténél fog meg valami benne, hogy beszélgessek vele huzamosabb ideig, és megpróbáljam elhívni valahova.


Mi lehet a gond? Milyen okok miatt utasíthatnak vissza?

A beszélgetések főleg ismerkedősek, viccelődőssek, beszélgetősek. Szerintem jól szoktak telni. Ha nem tetszenék egy kicsit sem külsőleg nem lenne ismerkedős tartalma sem.


2020. jan. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért mégiscsak a külsőre szavaznék, esetleg unalmas vagy.
2020. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarnak párkapcsolatot. Ha egyedülállók, be vannak táblázva.

Ha akarnak valamit, akkor át kell szervezniük az életüket.

2020. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
ne munkahelyen csajozz
2020. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
3: Ha eszembe jut 5 közelebbi barátom, akkor 2 a munkahelyén ismerte meg a párját, egy még középsuliban, egy a neten, egy pedig egyedülálló. Szóval hol "érdemes" szerinted ismerkedni?
2020. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4 és hány olyat ismersz, aki leégette magát a kolléganők előtt, és kínos dolgozni mennie?


ja, erről nem dicsekednek?

2020. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!