Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A képzett nők egyedül maradnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A képzett nők egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
A társkereső appok statisztikái szerint a magasabban képzett (ergo: jobban kereső) férfiak a nők körében 92%-kal több tetszést aratnak, mint a nem képzettek. Viszont a nők esetében ez csak 2%+ (a férfiak nem a képzettséget preferálják), illetve az is tudható, hogy sokkal több nő jár már egyetemre, mint férfi, óriási túlkereslet mutatkozik a diplomás nők körében a hasonlóan képzett férfiak iránt, amit a “piac” nem tud kielégíteni. Egyszerűen nincsenek annyian, ráadásul még akár fiatalabbak vagy kevésbé képzettek felé is jobban nyitottak, ez drasztikusan tovább csökkenti az adott korosztályban a kínálatot belőlük, ezért egyre több magasan képzett nő marad egyedül, társ nélkül, ami további demográfiai problémát fog okozni. És a jelenség semmiféle adókedvezménnyel vagy állami támogatással nem orvosolható, mert a képzett nők felemelkedésükkel elnyerték a szabadsággal az igényességet, és ezekből állami támogatásra nem fognak leadni, mert megfizethetetlen értékek: vulgárisan, csak azért, mert soha többet nem fizetek adót, nem leszek független nő helyet háziszolga.

#társkeresés-meta
2020. jan. 20. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Mivel minden nőnek van diplomája, minden nő ugyanolyan fizetést akar mint a férfiak és minden nő magánál többet kereső férfit akar, adtak maguknak egy sakk-mattot.


Egy értelmes férfi egy gondoskodó nőt keres aki jó anyja lesz a gyerekeinek és támogatja őt a nehéz napokon. Nem egy kétlábon járó lexikont és független ATM-et.

2020. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Milyen hülye kérdés ez már megint?

"A madarak afrikába vándorolnak télen?"

Na ennek legalább van értelme.

[link]

2020. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lachesys ***** válasza:
58%

en orvosin vegzek nemsokara. szerintem meg fhaszsag a sznobizmus, raadasul sokszor himihumi buferuhatar diplomas nok verik a melluket erre, amilyen kepzeseket kb barki elvegezhet, foleg fizetoson. nem a diplomatol lesz valaki ember, vagy eletrevalo, hovatovabb meg csak gazdag sem. a ferfiakat a nok kulseje erdekli, nem a diplomaja. a nok jobban nyalzanak a statuszra es penzre. ez mindig is igy volt. plusz attol, mert vki nem diplomas, meg nem feltetlen haziszolganak akarna not tartani. de nevethetnekem van mikor ilyen humaneroforras meg kommedia diplomas luvnyak nezik le a villanyszereloket pl.


amugy meg ha egyedul marad vagy valtoztat a taktikajan vagy vesz egy macskat... o baja.


25l

2020. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egyetemi diplomám van,nő vagyok,a páromnak nincs,de egyáltalán nem zavart amikor megismerkedtem vele.Ő ígyis többet keres,igaz,nehezebb munkát is végez,meg többet is dolgozik.Tévhit,hogy az egyetem garancia a jobb fizetésre.Az egyetem tudást ad, de a piac határozza meg,hogy mennyit fog valaki keresni az adott tudással.Viszont sok vitát szült köztem és a párom között az,hogy pl. nem érti,hogy miért fontos nekem az,hogy a szakmámban dolgozzak,vagy, hogy tovább szeretnék tanulni stb.
2020. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez a kérdés egy feminista baromság. Én diplomás férfi vagyok, intelligens és értelmes és hasonló nőt is keresek magam mellé, de a diploma egyébként semmit nem jelent. Az érettségi egy hatalmas nagy vicc, diplomát szerezni sem nagy kunsz (programozó vagyok, még mielőtt valaki leszólna büfészakkal), szóval attól, hogy valaki diplomás, még nem jelenti, hogy különösebben értelmes lenne. Ugyanolyan hülyék vannak egyetemeken is, mint bárhol máshol.


Az igazság az, hogy nagyon nehéz értelmes nőt találni, egy idő után nincs kontroll.

2020. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem sok férfi tudja azt tolerálni ha nem ő a hú de alfa domináns hím akire mindig égető szükség van. Valóban rengeteg férfinak van igénye inkább arra, hogy a párja egy kicsit butább, egy kicsit ügyetlenebb, egy kicsit kevesebb legyen nála. Azt pláne nagyon kevesen viselik el ha mondjuk a nő többet keres náluk. A páromon kívül én konkrétan nem ismerek olyan férfit akit ne zavarna rettenetesen ha nincs rá fizikailag szüksége a párjának és nem tudja folyton "hasznos" tanácsokkal okosítgatni.
2020. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A statisztika nem így működik; a számok okát komoly kutatómunka felméri, egyszerűen dobálózni vele értelmetlen.


Azt állítod, hogy a képzett nők nem kellenek senkinek, de a számok csak annyit mutatnak, hogy a férfiaknak ez a tulajdonság kevésbé fontos, mint a nőknek.

2020. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Nekem tetszik ha egy nő diplomás, mert az azt jelentheti hogy okos, főleg a természettudományos képzettségűeket preferálom.

Viszont a kerrierista nőktől menekülök, mert szeretnék gyerekeket.

26/F

2020. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Munkahelyen ismerek 3 férfit, érettségi + szakma. Kimondottan büszkék a diplomás feleségeikre.
2020. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, Nem mindegy?

Neked csak egy életed van.

Sőt, Te csak saját magad lehetsz, nem valaki más.

Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy ki mit preferál, mert te nem másvalaki vagy.

2020. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!