Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idöhiàny miatt a neten muszàj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idöhiàny miatt a neten muszàj ismerkednem. De egyszerüen nem érzek semmit, kín be is lépnem. Hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Szoval egyedül nem jarok semmi szabadprogramra es nem is akarok.

Baratnöim mindig csak a pasijukkal mennek kettesben, ha vannak is baratnös progik azok csak amolyan 4 fal köztiek.

Szoval sracokat nem is làtok csak utcàn joformàn.


Igy kenyszeresen a neten "kell"ismerkednem különben elmehetek apàcànak is jeligével.


Es itt jön a de.

Idegenek, nincs mögötte senki, olyan mintha csak egy képnek irogatnék,ennyi erövel egy sztàrrol egy poszternek is beszélhetnék a falon.

Mivel eddig csak olyannal talalkoztam, akikröl szemelyesen kiderült hogy vagy foga sincs vagy 100 kilos igazàbol, vagy letagadott 10 èvet, igy rakenyszerülök ujra es ujra chatelni mig normalis kapcsolataim nem alakulnak.


Aranyosak, többen hivnak talàlkozni, de màr a lelki szemeim elött a kép, hogy ugyan hogy fog kinezni a valosagban ez is, es ez az àllando chateles online csak negativ erzessel tölt el.


Soha nem érzem azt, hogy vàrom barkit is hogy irjon, vagy kizàrolag Neki akarok irni Miatta jövök fel az oldalra hogy Öt megismerhessem,mert ugye elöben lehet teljesen màs, folyamat azt erzem csak hogy srac1, srac2, srac3, srac4 irt en valaszolok illedelmesen.

És vàrjàk hogy irjak mikor hol talàlkozunk és igy kingörccsel nyitom ki eleve az oldalt is, aztàn probàlok valami kedveset kipréselni magambol egy totàl idegennek.


Hogyan mivel àllitsam àt az agyam, hogy lazàn tudjam venni, szorakozàsnak felfogni azt hogy egy rakàs inkompetens ronda emberrel kell köröket lefutnom mire megtudom hogy ignoràljam es mire olyat talàlok aki hozzàm passzol?


2020. jan. 18. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni nagyon nem tudok, a netes társkeresés valami miatt manapság egy útvesztő lett, mindkettő nem számára.

Ezen viszont jót nevettem:

"Idegenek, nincs mögötte senki, olyan mintha csak egy képnek irogatnék,ennyi erövel egy sztàrrol egy poszternek is beszélhetnék a falon."

Nagy baj nincs, van humorod!

2020. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

"...szemelyesen kiderült hogy vagy foga sincs vagy 100 kilos igazàbol, vagy letagadott 10 èvet..."


Talán ha nem válogatna mindenki - téged is beleértve - ez alapján, nem kényszerülnének ilyesmire.

2020. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En màr adtam esèlyt olyannak akivel joformàn utcàn mutatkozni is alig mertem, megtanultam màr azt hogy felesleges esèlyeket adni annak aki külsöre sem fog meg, attoö nem lesz több jobb ember masnal.
2020. jan. 18. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2: Épp ez az, hogy totál felesleges az ilyen. Mert ha valaki kapcsolatot szeretne, előbb-utóbb elkerülhetetlen a találkozás, és ha kiderul, hogy egyáltalán nem is úgy néz ki, úgyis elhajtja a fenébe a másik.


Kérdező, ez érdekes, mert nekem soha nem volt ilyen élményem, mindenki kb. úgy nézett ki, mint a képein.

Esetleg próbáld meg azt, hogy kérj tőle egy random fotót, tehát ne valami beállított, agyonszerkesztett cucc legyen, hanem ahol éppen van, csináljon magáról egy szelfit. Ha nagyon terel, az úgyis gyanús lesz.

2020. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első pár üzenetváltás után érdemes videotelefonálni, majd ha tetszik az illető, találkozni és akkor nem egy képnek írogatsz, nem érzed úgy: időt pazaroltál valakire. Elég hamar kiderül: tetszik -e az illető.
2020. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az válogatás, hogy nem kell valakinek a 100 kilós meg a fogatlan. :D Hát menjél, aztán szedj fel egy fogatlan banyat.
2020. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!