Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki spórolni akar ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki spórolni akar ne is akarjon párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vagy hogy van ez?

Mindenre sajnálja a pénzt,program,étel stb.


2020. jan. 17. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Hát úgy nehéz, a közös programok pénzbe kerülnek.

De lehet, hogy te vagy a ludas. Gondolom te vagy a nő és elvárod, hogy mindent fizessen a pasi. Ez nem két egyenrangú fél kapcsolata.

2020. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjon, Balázska. Kicsit pihentesd a gyakorit.
2020. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit akar, otthon kuksolni a negy fal kozott a parjaval, vajas kenyeret majszolgatva? Beszelgetni mirol fogtok? Ki mit latott aznap az interneten? (Mert arra azert van penz.)
2020. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ol tök jól tudunk együtt spórolni. Két főre egy háztartás még akkor is tök jól megéri, ha az ember eljár a párjával ide-oda enni meg ilyenek vagy ha költ magára. Megbeszéljük, hogy akkor most pl. nekem kellene x összeg és a havi fizumból valamennyivel ne számoljunk. Vagy ha közös ügy (pl nyaralás), ami mindkettőnkek megéri, akkor megegyezünk, hogy akkor beadunk a közösbe eddig az időpontig ennyi pénzt, hogy legyen belőle valami, ha komolyan gondoljuk.


Ez nem a párkapcsolat tényének hibája, hanem konkrétan az emberé, akivel vagy.

2020. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Akiben ez a kérdés felmerül, inkább ne akarjon.
2020. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki sajnálja rá, ha te igen, akkor tényleg ne akarj.
2020. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, és ugy veszem észre a párom sajnálja rá.

Bármit javaslok nemjó, ha olyat ami az ő hobbijához kapcsolódó,az sem... és a pénzt hozza fel.

Nem egy Mauritiusi nyaralás hanem pl egy mozi vagy kirándulás ....

Megőrülök az otthon üléstől.


És dolgozom nem vagyok eltartott ,mindketten otthon élünk még szülőkkel.Én előtte a volt párommal éltem.

2020. jan. 17. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Sok pasi nem érti, nem tudja, vagy nem akarja elfogadni, hogy a punci pénzbe kerül, sok, pénzbe!
2020. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem tipikus példája ennek. Anyukával élt előttem, anyuka pénzén, aztán csodálkozott, hogy miután összeköltöztünk, akkor sokkal drágább lett az élet. Azért a 0Ft költségét fizikai képtelenség volt lekörözni.
2020. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!