Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek bejönnek a kigyúrt, tetkós pasik?

Figyelt kérdés
A férfi kollégáim nagy része ilyen. Én meg egy alap 177magas hozzá 76 kg vagyok és eszem ágába sincs tetoválást csináltatni és 37 vagyok. Sokszor kicsit maradinak érzem magam. Vagy csak rossz környezetben mozgok? Kiváncsi lennék lányok véleményére ,kort is írjatok
2020. jan. 16. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sem a kigyúrt, sem a tetkós pasik nem jönnek be (a kettő együtt pláne nem), ezzel a típussal kölcsönösen taszítjuk egymást. :) 38N
2020. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem nem

az ellen nyilván nincs kifogásom, ha valaki sportos testalkatú, de a kigyúrt nem tetszik

akkor már inkább legyen átlagos testalkatú vagy akár egy kicsit vékonyabb, de ne egy kétajtós szekrény

de hát kinek mi

a tetoválás meg nem kizáró ok nálam, ha nincs sok és nem divat tetkók, hanem valami számára jelentőségteljes, de egyáltalán nem előny

2020. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

bocsi, a kor lemaradt

23 éves vagyok

2020. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki izmos és tetovált és abszolút nem igazak rá az ehhez kapcsolódó sztereotípiák, szóval mindenhol van kivétel. De általában nem jön be.

Viszont nem gondolom, hogy te hátrányban lennél, mert nem vagy ilyen. A férfi ismerőseim túlnyomó része nem kigyúrt és tetovált.

30/N

2020. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jönnek be. Sőt taszítanak is.
2020. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak jófej vagy! :-) Az ilyen pasi szerintem vonzóbb, aki nem ugrik rá a divat baromságaira. Nincs szüksége, hogy kompenzáljon, és el tudja "viselni" a testét, nem két lábon járó hirdetőoszlop.. :-D
2020. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!