Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony férfiak között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony férfiak között miért van nagyon sok kigyúrt? Nők, nektek bejőnnek?

Figyelt kérdés

A 165-175 cm közötti férfiak között valami eszméletlen sok kigyúrtat látok mindenhol, míg a magasabbakra ez nem igazán jellemző, köztük inkább sok a vékony alkatú.

A csajoknak melyik tetszik jobban?


2017. ápr. 4. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
kompenzálnak
2017. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyaltalan nem jonnek be, gagyi hatast keltenek :D Olyanok mint valami agressziv kis golyo. A parom 175 cm es vekony, o bejon. Egyebkent az aranyos testalkat a legjobb, szoval 170 centihez ne legyenek mar valakinek felfujt hatalmas izmai :D
2017. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fúúj nagyon nem. :D Aki ennyire alacsony, annak bőven elég a szálkás testalkat. Röhejesek, főleg ha mellé még kopaszok is.
2017. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Kertitörpe bicepsszel... röhejes. Annyira szánalmasak, azt hiszik, ha elmennek gyúrni, akkor majd bomlani fognak utánuk a nők.
2017. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tok jo hogyha valaki alacsony az mindegy mit csinal biztosan kompenzal. Szerintem is xarul nez ki ha valaki pl 165 centi es 120 kilos kigyurt kopasz stb. Meg egy ilyen mike tyson (176 cm) testalkat nagyon max elmegy. De szerintem is a legjobban -mondjuk mindenkinek- egy sportos atletikus szalkasabb testalkat all jol. Mondjuk ez csak az en velemenyem.
2017. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Valamivel szeretnének kompenzálni, de persze az alacsonyságot gyúrással sem lehet, az mindenképpen kizáró ok minden nőnél.
2017. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy magasabb ember nehezebben gyúrja ki magát látványosan (legalábbis szteroidok nélkül), ezért a többség nem is vesződik vele. Az alacsonyabbak könnyebben izmosodnak, azért is van belőlük több izmos.
2017. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik nekem sem, igazából leeshetne nekik, hogy ez nem nagyon jön be senkinek :/ Ráadásul én meg olyan szerencsés vagyok, hogy kb mindenki ilyen aki nálam próbálkozik. Az 170 örüli nekem teljesen jó, de akkor maradjon meg a kisebb izomzatnál, sokkal arányosabb, jobban néz ki
2017. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Kompenzálnak. Ennél már csak egy röhejesebb van, amikor amikor a 160 centi alacsony kis kobold kigyúrja magát, fux a nyakba, kopasz fej, és megveszi a magának az F650-es Ford SUV-ot, de kb. kislétra kell hozzá, hogy egyáltalán be tudjon szállni.. :DD
2017. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

30 éves vagyok, és 170 cm. Hetente kb. 3x járok le terembe évek óta, főleg azért, mert van egy kis gerincsérülésem, és a hátazás jót tesz, az izmok jobban tartják a gerincoszlopomat. Persze minden más testrészre is szoktam edzeni, de relatíve kis súlyokkal.

Amikor látszik rajtam némi izom, már megkapom ezt a kompenzálási hülyeséget, lent a teremben pedig 100 kiló alatt emelek, tehát b*zi vagyok... De szerencsére nem nőttem magasra, így ezért is b*zi vagyok.. Ja, és mivel évek óta lejárok, mégsem diétáztam magam kockahasúra, és nem is szőrtelenítem magam orrba szájba, tehát kitalálhatjátok... ezért is b*zi vagyok. :)

Ennyi pozitív vélemény után csodálkoznak az emberek, hogy magasról teszek mindenkire és mindenki véleményére. :)


A kérdésre válaszolva. Szerintem a legtöbb nőnek inkább az izmos test jön be, és itt most nem feltétlen a Hulk méretűre edzettre gondolok. Legalábbis a nők mindig egyből letámadják a nagytestű pasikat, míg az "újonc" vékonyabbak észrevétlenek maradnak.

2017. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!