Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, volt hogy valakihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt hogy valakihez vonzódtatok már első látásra?

Figyelt kérdés
Ez van, kölcsönös volt, ő szólított meg. Ilyen eddig sosem volt, pedig annyira jól sem nézett ki, hogy huu, de vonzott és nem taszított, mint egy-két hülyegyerek, akiket nem tudtam levakarni... A többség meg gyúnyolt, és még mindig nem hiszem el, hogy egy srác nem kinevet, meg kigúnyol engem... Hiába van jó alakom, meg viszonylag szép arcom, gimis koromban az összes srác gúnyolt... Mondjuk ilyen kis gyerekes hülyék azóta sem érdekeltek, de bezzeg a 100 kilóst nem gúnyolták...
2020. jan. 15. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen :) de féltem, hogy csak külsőre ilyen jó

20/L

2020. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt, de akkor 17 éves voltam.
2020. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Velem mindig ez van, ha valaki igazán megfog. Olyankor a legelső találkozáskor éreztem mindig, hogy huh...

Ha valaki elsőre nem fogott meg, azt sosem tudtam később sem igazán megszeretni.

2020. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen így volt a párommal, aztán mikor még beszélni is kezdett akkor pláne.
2020. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, a parommal ez volt. Nem ismertem, csak sokat lattuk egymast. Aztan kiderult, hogy belsore is olyan “szep”, mint kulsore :D
2020. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy valaki igazán szimpatikus elsőre. De ettől még nem leszek szerelmes, sőt ez még fellángolás sem, nekem ahhoz több kell.
2020. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem szwrelem, hanem inkább vágy, az később alakul ki. Ez van.
2020. jan. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!