Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Himogyan lehet tullépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Himogyan lehet tullépni az elsö randis formàlis tàrsalgàson netröl?

Figyelt kérdés

Nem egyszer van az hogy valakivel rövidebb hosszabb ideig csetelgetek, azutan elsö talalkozaskor olyan mintha valami szomszeddal kellene formalis bestelgeteseket folytatnom, udvarias vagyok kedves nem esem tulzasba, illedelmesen valaszolok kerdezek, ez mellett termeszetesen halàlra is unom magam, màsnap azt sem tudom mit irjak, vagy a föbb milyen apropobol irjak rà, vagy a kövi talalkozon ugyanezt nem is szeretnèm megismetelni, de ha elhivnam programra akkor en vagyok a hivo fel mintha en törném csak magam en udvarolnék olyannak akivel nem is tudom valojaban mennék e egyaltalan programra mert nem erzem azt hogy ilyen formalis orak utan en többre vàgynék vele, es igy inkabb nem strapalom magam es rendszerint a masik fél mèg ennyire sem hogy ötletelt volna a tovabbiakrol.



Szoval mindig olyan a szitu hogy normalisan eltàrsalgunk, tetszünk egymasnak, de azutan valahogy nincs mit irnom(valahol mèg mindig idegen csak a masik), es a masik oldalrol is ezt erzem.


Folyamat igy szünnek meg a kialakulo kapcsolataim, hogy egyszerüen csak nincs semmi.


Cseteles, talalkozas beszelgetes, azutan megy mindenki a dolgara.

En megismetelni ugyanazt a randit nem is akarom. Elhivni sem tudom hogy akarom e, szoval amikor mèg csak alakul az ismerkedes, hogyan lehet elsö randi utan elinditani valamit hogy közelebb kerüljünk egymashoz es idegenböl legalabb ismerösök legyünk egyaltalan???


2020. jan. 5. 11:38
 1/10 A kérdező kommentje:

*Hogyan lehet tullepni

( a telom random karaktereket szur neha be)

2020. jan. 5. 11:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne újlapot nyiss, hanem folytasd a beszélgetést, csak élőben. Próbálj úgy hozzáállni, mint aki már ismerős, hiszen az.
2020. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Élöben elsö randi utan àll meg mindig a dolog.
2020. jan. 5. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán a randi partnereid úgy állnak hozzá általában, mintha te írányitanád a beszélgetést, te meg ilyen unalmas irányba tereled. Nem várja el tőled senki, hogy első randin formális légy, sőt az a normális, hogy magadat add az elején ha azt akarod, hogy valamerre haladjon ez az egész.
2020. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De az hogy magam adom es laza vagyok azt egy idegen belölem nem vàltja ki. Max baràtok meg ilyesmi.

Egy vadidegennel en nem tudok lazulni.

Elvagyunk beszelgetünk (sajnalom hogy nem tetszik, de ezt màr megszoktam, igyekszem a külsöségeken tullépni es a belsö ertekeket keresni a masikban.) Komolyan mintha egy szomszeddal vagy ilyesmi tarsasaggal ismerkednék.

En nem tudok irànyitani valo igaz. De nem is visz ra igy a lèlek. Most menjek kirandulni vagy partyzni olyannal akivel 2 oran keresztül eddig csak üditöztem egy asztal felett illedelmesen? Olyan mintha en setàltatnèk valakit meg mintha nekem kellene szorakoztatni igy hogy kegyeskedjen kicsit többet beleadni az ismerkedesbe.


Most is hiv majd egy ilyen srac. Mar mondtam ezt neki elöre hogy nalam mindig elsö randik utan megàll minden. Nem tudom en hogy kell ezt csinalni. Szoval tudjon rola elöre.

2020. jan. 5. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet továbblépni, hogy erős szűrőket alkalmazol. Ennyi az egész. Írtam privátot, nézd meg.
2020. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok köszi de az orszag masik vegeben élek
2020. jan. 5. 17:10
 8/10 Rockarc ***** válasza:

Ezen nem kell meglepodni, a kommunikacio elsosorban a nok asztala. A ferfiak nem joval kevesebbet beszelgetnek egymassal, azt is javareszt komolyabb temakrol. Egy beszelgetest ugyanugy fel szoktak epiteni, mint barmi mast. Nem veletelenul indul az elso randik nagy resze valami semleges temarol, pl idojaras. Rohadt meleg van, megint fuj a szel, mar megint esik az eso, kesik a busz stb. Erre a masik tud reagalni. Ha annyit mond, hogy aham, akkor ott tenyleg nincs mit tenni, az eletben nem fogsz normalisan beszelgetni vele. Ha mar tud mondani egy olyat arra, hogy meleg van, jol esne most egy sor, az mar tobb, mint a semmi. Vagy bedobhat barmi mast, amirol tud 1-2 mondatot mondani, vagy azzal kapcsolatban kerdezni.


Ha ezeken a kezdeti "bemelegito" korokon tul vagytok, akkor mar lehet kerdezni, csaladrol, kutyarol, macskarol, baratokrol. Utana jon, hogy hogyan jutottal ide az eletben, mik a terveid jovore. Aztan tovabblepni a kovetkezo szintre, a velemenyek vilagaba, ez mar razosabb, de pont ezert jo, melyebben megismerheted a masik fel ertekrendjet, mert allasfogalalasok vannak benne. Mi a velemenyed az elektromos autokrol? Megoldas a problemara? Akkumlatorgyartas, kornyezetszennyezes stb? Utana pedig masik temat kell bedobni, lehetoleg felvaltva. Egy haverrral, vagy egy baratnovel is igy beszelgettek. Mit szolsz a brexithez? Tegnap olvastam egy cikket a kutyakrol, stb. A temak szama vegtelen.


Amit kerulni kell, az a politika, vallas meg egyeb polarizalo dolgok, ahol oldalak vannak es nincs atjaras. Azt majd a sokadik randin erdemes elovenni.


Nyilvan, ha valaki nem tud veled beszelgetni, akkor ott vege a dolognak. Ez tarsasjatek, mindket fel szukseges hozza. Annyira, hogy az aranyok is a patikamerlegen merhetoen egyezniuk kell. Tehat nem sztorizgathat az egyik fel kedvere, mig a masikba bele van fojtva a szo. Kerdezni kell a masikat, hiszen igy ismered meg. Ez egy tanulhato kepesseg, gyakorolni kell. Nem erdemes olyannal kezdeni, aki nem tud kommunikalni, mert az garantalt, hogy az elete kismillio teruletere kihat, megpedig negativan. Nem koloncot keresel.


Amugy meg biztos vannak olyan dolgok, amikkel el szoktad tolteni a napodat. Ha csak pletyka megy, akkor azzal menj tovabb, hatha lesz egy asszociacio belole. Elmeselsz egy tortenetet, amit a kolleganodtol hallottal, aztan lehet, hogy nyaralason hordott tenisznadragrol atugrotok a sport temakorre. Ha leall a tema, akkor pedig el kell bucsuzni, lehetoleg ugy, hogy legyen valami visszahivo dolog. Most lemegyek sutit sutni. Akkor holnap ra tud kerdezni a delikvens, hogy milyen lett a suti. Nem kell gorcsolni ezeken, a masik is csak egy ember, ugyanabban a vilagban eltek, nem egy marslakoval beszelgetsz.


43F

2020. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem kommunikacios problema.elbeszelgetünk mindenröl. Csak az a plusz nincs semmiben ami kapcsolathoz kellene.

Tudod, mint a szomszeddal. Jokat dumàltok de attol mèg nem lesz a baratod/haverod/pàrod senkid.

2020. jan. 6. 07:31
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Pedig hatnod kell a masikra. Ferfikent ram a klasszikus noi dolgok hatnak, a kihivo, csabito, kacer, vidam es nyitott nok. Ok azok, akiktol akarnek valamit. Ez a te asztalod, ezen neked kell gondolkodnod. Viszont a masik resz, hogy rad sem hatnak ugy, ahogy kene, az pedig azt jelenti, hogy a masik fel nem passzol hozzad. Akkor van baj, ha senki nem passzol hozzad.


De szerintem vedd egy kicsit lazabban. Nem kell 1 randi utan palcat torni a masik feje felett. Plane azert, mert addig meg nem is ismerted. Ez csak arra jo, hogy megismerjetek egymast, eloben lassatok a masikat. Ha nem megy a chateles, akkor szolj elore, hogy inkabb telefonon beszeljetek, vagy eloben. Egy uj kollegaval is el tudsz beszelgetni, ha kimegy a konyhaba egy kavet fozni. Hagyd magad masodik meg harmadik randira is elhivni. Senkitol nem varhato el a langolo vonzalom, az ritka, raadasul a legtobbszor becsapos.


43F

2020. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!