Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen típusú srácok mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú srácok mire vágynak?

Figyelt kérdés

Akivel most ismerkedek, ő egy nagyon társasági, pörgős ember, rengeteg baráttal, programmal, hobbijai is vannak, dolgozik is, de szabadideje az gyakorlatilag nulla.


Ettől függetlenül még sem érzem azt, hogy csak szexet akarna, mert amúgy meg tök rendes srácnak tűnik, aranyos, érdeklődő is, kérdezget, mondta, hogy alig várja, hogy találkozzunk, stb.


Igazából nincs problémám ezzel, csak nem tudom eldönteni, hogy az ilyen emberek vajon csak szórakozni akarnak, vagy tényleg érdeklem?

Bár tény, nekem sincs sok szabadidőm.


2020. jan. 15. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Életvitel alapján szórakozni akar, de majd meglátod ha találkozol vele.
2020. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön a duma hogy nem akar komoly kapcsolatot mert nincs ideje....
2020. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem ezt a kifejezést, hogy "szórakozni akar". Most az ismerkedés elején mégis mit akarjon?! Házasságot? Ásó,kapa,nagyharang?! Ennyi erővel akkor az elején majdnem mindenki "szórakozni akar". Amíg nem ismertem meg tüzetesebben valakit, addig nem fogok az egekbe lelkesülni és folyamatosan a nyakán lógni. Hanem ha úgy tetszik, akkor szórakozunk egymással ,aztán vagy kialakul belőle valami mélyebb, vagy nem. Aztán nyilván ha már komolyabbak az érzéseim, akkor sokkal több időt szorítok rá. Sok lány gondolta, h csak "szórakozni akarok" velük,pedig belül én egy mélyebb kapcsolatban is benne lennék,sőt arra vágyom, de ahhoz meg is kellene előbb ismernem a másikat, ha úgy tetszik "szórakoznunk kell" egymással.
2020. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: De épp ebben van az ellentmondás. Hogyan akarsz megismerni valakit, ha alig beszéltek?
2020. jan. 15. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Fokozatosan...
2020. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem 1 hét alatt megy az ilyen, de én meg nem szeretek hónapokig sem ismerkedni.

Úgy értem, ha van vonzalom, úgyis gyorsan kialakul a dolog.

2020. jan. 15. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem olyan tipus, hogy mindenki más fontosabb neki mint a partnere. Lehet, hogy így akar már az elején hozzászoktatni a gondolathoz hogy ő ilyen, fogadd el hogy csak x-"edik lehetsz a sorrendben. Szerintem nem akar elégge, mert akkor legalább azon lenne, hogy minél előbb megismerhessen. Nem elég azt mondani, hogy" alig várom hogy találkozzunk" ha haverokra, bilukra van ideje akkor rád is kellene.
2020. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy keres-e havi 800 ezer nettót vagy sem...

*troll

:D

2020. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!