Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A volt osztálytársaim miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt osztálytársaim miért különbek mint én?

Figyelt kérdés
Mióta az életemben csak kudarcok érnek, így összehasonlítottam magam a volt osztálytársaimmal, akik régen nap mint nap kicsúfoltak a szolidságom, csendességem miatt. Nem állítom hogy mindegyiknek jobb, de soknak jobb, mint nekem. Ők a mai napig népszerűek sokan lájkolják őket online is, valakinek van egy párja aki szereti őt, feleség, vagy gyereke van. Tőlem meg mindig azt kérdezik, hogy miért nincs senkim, meg mindenhol szégyenkeznem kell magam miatt.
2020. jan. 14. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert ők arra koncentrálnak, hogy jó életük legyen, te pedig arra, hogy kiírj napi 5 önsajnáltató kérdést.
2020. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egyik nem kedvelt volt osztálytársam anyja megjegyezte, hogy hogy nincs barátom, az ő lányát már el is jegyezték.
2020. jan. 14. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ez nézőpont kérdése. Pl.a munkából kifolyólag egy terepjáró autóval kellett szántóföldeken meg úttalan utakon járkálnom egy hétig. Mások ezért 20000/órát fizetnek élmény vezetés címén. De a te mentalitásoddal "má megin' ki küldtek a semmi közepére tökegyedül 1 hétre!“... Nézőpont kérdése. Érted a külömbséget?
2020. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Én imádtam szingli lenni sokszor a mai napig visszasírom.

Igaz, én eleve nem viselkedtem úgy relatíve idegenekkel, hogy a magánéletemet illető kérdéseket fel merjenek tenni, vagy számonkérjenek, hogy miért élek egyedül.

Nyilván süt rólad a magány miatti boldogtalanság, ezért találnak meg olyanok ilyen kérdésekkel, akik bántani akarnak.

Ne szégyenkezz magad miatt (miért is?) élvezd a szabadságot, ne görcsölj rá a párkeresésre (jön az magától!), legyél pozitív, mosolyogj az emberekre, (még ha ellenszenvesek is) akkor nem fognak piszkálni és nem lesz okuk lesajnálni!

A neked nem tetsző kérdéseket meg pöcköld le valamilyen frappáns válasszal és lépj tovább!

2020. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne másokhoz hasonlítsd magad. Magadat önmagaddal tudod összehasonlítani.

Nem attól leszel értékes vagy kevésbé értékes, hogy éppen van-e valakid.

Ha megkérdezik és nincs, akkor nyugodtan válaszolj, hogy most nincs. Ebben semmi szégyellni való nincs.

Nagyon sok terület van, ahol tudsz tenni magadért, fejlődni. Nemcsak a párkapcsolat létezik.

2020. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2: Ilyen nekem is volt. Vagyis hasonló. Megkérdezte a volt osztálytárs anyukája, hogy van-e valakim. Mondtam, hogy nincs. Kaptam a lesajnáló nézést. És eldicsekedett, hogy az ő fia házas és már van egy gyerek. Nyilván nem azért kérdezett rá, mert érdekli, hogy mi van velem, hanem azért, hogy dicsekedjen.

Aztán pár év múlva újra összefutottunk. Megint megkérdezte. Akkor sem volt senkim :D De akkor meg azt mondta, hogy jól teszem, nem kell elkapkodni, élvezzem az életet. És kiderült, hogy a fiának baromi szar a házassága :DDD

2020. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírom mikor az a sikeresség mércéje hogy likeolnak valakit....
2020. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szolíd vagy és csendes magad szerint, ebben semmi szégyenlésre méltó nincs.

Az, ha zárkózott vagy, nem ismerkedsz, nem jársz sehova, nem hiba; de akkor ne keseregj, hogy nem tudsz társas kapcsolatokat kialakítani, hanem változtass!

2020. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan ismerősöm ,aki bármilyen helyzetben királyként adja el magát. Akit a Te féle, bizonytalan emberek mindig irigyeltek és irigyelni is fognak.

Amikor férjezett volt, sugárzott róla a boldogság, amikor anyuka, kedvet tudott csinálni a gyerek vállaláshoz, amikor elvált akkor az éljenek a szingli nők, nekik a legjobb életérzést sugározta olyan hitelesen, hogy sok nő elgondolkodott minek is van házasságban.

Te miért nem vagy büszke magadra? Miért jó ha valaki sosem mer kilógni a sorból? Miért kell másoknak megfelelni? Tudod a boldogság érzés egy adottság. A felfogásodon kellene változtatni.

2020. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is "lemaradtam" az életemmel. A gimis ex-osztálytársaim cégvezetők lettek vagy más komoly karriert futottak be, tízmilliós kocsikkal járnak, építik a kertes házaikat itt-ott, apák és anyák, pár év múlva nagyapák és nagyanyák lesznek. Én meg máról holnapra élek, se gyerekem, se kocsim nincs, csak egy szakadt macskám. Néha ez kicsit elszomorít, de másrészről igyekszem az előnyeit nézni:


Amíg ők gyötrődtek a karrierjük építésével, és rájuk nehezedő egyre növekvő anyagi igények kielégítésével, én csajoztam, olyan munkákkal foglalkoztam, amik érdekeltek, rengeteg szabadidőm volt, sportoltam, és nem stresszeltem magam szét. Amikor osztálytalálkozón látom őket, megijesztenek. Kinézetre és viselkedésre is mintha a szüleim lennének. Megtört, csak a munkáról és a gyerekeikről beszélő "felnőttek", én meg kb. ugyanolyan maradtam, mint 20 éve. Nem tudom, én irgyigyeljem őket, vagy ők engem. Szerintem nézőpont kérdése.


F/41

2020. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!