Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan oldal ahol utazásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal ahol utazásra lehet társat keresni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok és nem sugar daddy-t szeretnék játszani. Annyira azert nem vagyok tehetős. "Sima" társkereső oldalakon nem szeretném zaklatni ilyenekkel a nőket.

Szeretek egyedül is utazni, de néha jó lenne egy nő társaságában, akinek mondjuk az utazását, szállását állnám, cserébe a társaságáért és nem szexért.

Nyilvan nem mondanék rá nemet, de nem ez a fő szempont.

Tudtok esetleg valami ilyen oldalt?



2020. jan. 14. 07:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó utazós-társketesős oldal, csak kicsit szét kellene nézni...

Turatárs, facebookon meg van egy rakás. De miért nem mész inkább csoportos utazásokra? Ott is lehet ismerkedni, meg kapcsolatok is szövődhetnek, és nem kell megvásárolni mások társaságát.

Én biztos nem mennek el egy vadidegennel valahova úgy, hogy fizeti a részem, hogy a társasága legyek, mert rögtön azt érezném, hogy valamit vár cserébe. Leginkább szexet ugye...

Szerintem ez gáz.

Menj el csoportos túrára és ismerkedj. Utazom.com, Rolitúr, eupolisz, bekatutaj... Van egy rakással.

2020. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11 köszönöm a tippeket :)

#8 szerintem el sem olvastad amit írok.

Miert vinnék prostit??

Miert sírnék hogy csak a penzre mennek?

Pont ez a lenyege, egy egszeri alkalom amikor valaki a penzre megy, a masik meg a tarsasagra.

Elsulhet jol is es rosszul is, kit érdekel?

2020. jan. 14. 14:43
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy lesznek ilyenre jelentkezők. Én is benne lennék nagyon szívesen, ha el tudnék szakadni egy utazás erejéig. :)
2020. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!