Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan oldal ahol utazásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal ahol utazásra lehet társat keresni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok és nem sugar daddy-t szeretnék játszani. Annyira azert nem vagyok tehetős. "Sima" társkereső oldalakon nem szeretném zaklatni ilyenekkel a nőket.

Szeretek egyedül is utazni, de néha jó lenne egy nő társaságában, akinek mondjuk az utazását, szállását állnám, cserébe a társaságáért és nem szexért.

Nyilvan nem mondanék rá nemet, de nem ez a fő szempont.

Tudtok esetleg valami ilyen oldalt?



2020. jan. 14. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
www.travelhood.com
2020. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a dolog, hogy pénzért utazik veled ebben a sorrendben nem tudom szerencsés e. nem lenne jobb mégiscsak fordítva, hogy ismerkesni és akivel kedvelitek egymást, akárcsak barátként azzal megcsinálni? vagy utazás közben spontán ismerkedni?


ez így társaság vásárlás. és nem attól, hogy te állod a dolgokat, hanem ahogy ez így történik.

2020. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Próbáltam azt a megoldást is, de nem működött. Vagy azt hitte, hogy prostinak akarom használni vagy ha nagyon jól elvoltunk akkor kapcsolatot is szeretett volna ami tőlem most távol áll.


Az lenne az ideális, ha a kereslet talalkozna a kínálattal.

Például van egy vidám jófej nő aki szeret utazni de ritkán teheti meg. Itt jönnék képbe én...

Lehet mondani hogy miert nem megyek el egy barattal.

Szoktam menni, sőt nő baráttal is, szex nélkül.

Egyszerűen csak egy kis valtozasra vagyom, idegen emberrel menni.

2020. jan. 14. 08:36
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 na jó, ha nagyon nincs más választásod oersze OK. Csak ez így nem tudom olyan e amit bárki előtt vállalnál. Ha csak egy kis ismeretség lenne elótte és utána fizetsz te akkor már eléggé más. És nem, csak kifelé, de nektek is.
2020. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha kulfoldre es nem bánod h idegen nyelven de pl couchsurfingen lehet keresni utazopartnereket, vagy helyieket. Sztem amugy ez tipik peldaja annak amikor valaki csak a parkapcsolat izolált reszeit szeretne csupan elonyokkel. Sajna nem igy mukodik.
2020. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 Mar miert ne mukodne igy?

Prostinál nem jártam még soha, de ha épp egyszer majd ugy tartja kedvem hogy a parkapcsolat azon izolalt részét szeretném, akkor azt is megtehetem.

2020. jan. 14. 09:11
 7/13 anonim ***** válasza:
menjél férfival, és akkor nem lesz ilyen gondod
2020. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Lol akkor fizess meg egy prostit hogy menjen el veled. Meg ha romantikus vacsorát akarsz akkor berelj fel egy sefet. Ugy csinalsz mintha a szimpatia megveheto lenne, sztem szimplan atvered magad. Csak utana ne sirj h a nok felszinesek es csak penzre mennek ha igy tekintesz rájuk. Neked sugar baby valo.
2020. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog menni, mindenki azt feltételezné hogy dugn1 akarsz. Lehet megtámadod, megerőszakolod őket.

Mindegy hogy adod magad elő, mennyire normálisnak tűnsz, felmerül bennük ez a gondolat és nem kockáztatnak.

2020. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne ,szeretek utazni.


Egy nő

2020. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!