Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a férfiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak egy aszexuális csoportban szexet a nőktől?

Figyelt kérdés
Aszexuális nő vagyok és beregisztráltam egy asszexuális társkeresőre. Meglepő módon ott is elég sok férfi van és bizony írogatnak is rám. Eleinte tök jól elbeszélgettünk de egy idő után elkezdtek szexuális tartalmú kérdéseket feltenni, nem értem hogy egyáltalán mit keres egy ilyen férfi egy ilyen csoportban? Ennyire ösztönösen buták a férfiak?
2020. jan. 13. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már ennyire kétségbeesetten nem találnak. Itt a leszbikus k3rdéseknél is próbálkoznak.
2020. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nem jött össze, talán ott.
2020. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kihívást látnak benned. Van aki arra indul be hogy a nő tartózkodó, nem adja könnyen magát nehéz megszerezni. Ilyesmi.
2020. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ők nem aszexualisok, hanem csak kanos degeneráltak, akik azt hiszik, hogy ha bizonyos dolgoknak adják ki magukat, akkor majd belemanipulálhatják a kis farkukat egy nő lába közé. Gyakorlatilag mindenhol előfordulnak ezek; vagy ilyenből meleg is, feminista is, vegán is, és nyilván aszexualis is. Bárcsak ki lehetne őket szurni, de csak az idő tudja megmondani hogy milyenek igazából.
2020. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Az is lehet, hogy nekik is vannak szexuális problémáik csak más jellegűek.


Vagy akár az is, hogy szinte aszexuálisak, de nem 100% csak nagyon alacsony ez bennük.


Esetleg rossz szexuális tapasztalataik voltak és azért kerültek oda. De ott beszélgetve erről mégis éreztek késztetést.


Nagyon sok egyéni ok lehet. Nem szerencsés egyben kezelni az embereket.

2020. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Amiért a nők a rondarandi.hu-n is tökéletes külsejű férfit keresnek.
2020. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Sokan azt se tudják, mit jelent az aszexuális, csak annyit fognak fel, hogy benne van a "szex" szó és ettől már beindulnak.


De egyébként nekem más okból nem jöttek be az aszexuális társkeresők meg csoportok. Hiába aszexuálisak ott az emberek, valahogy mégis állandóan a szexualitásról folyik a szó, na meg arról, hogy agyon ócsárolják azokat, akik nem aszexuálisak és szexet is szeretnének a kapcsolatukba. Pl. rendszeresen van olyan, hogy valaki nekiáll panaszkodni egy postban, hogy úristen, ráhajtott valaki, és hogy ezt hogy képzeli. A többi meg elkezd neki bólogatni meg kommentelgetni, hogy úristen, de durva, milyen emberek vannak, hogy nem aszexuálisak merészelnek lenni és esetleg megtetszik nekik valaki. Mintha mindenkinek automatikusan tudnia kéne, hogy ki aszexuális és ki nem. Én is aszexuális vagyok, de nekem ez a hozzáállás nagyon nem jön be.

2020. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert idióták
2020. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!