Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ismerkedni aszexuális nőkkel? F31

Figyelt kérdés

Természetesen nekem is fontos, hogy vonzó legyen számomra. Igénylem a kölcsönös törődést, némi testiséget is (ölelés, összebújás, együtt alvás, kézen fogva séta, sőt még a meztelen női test látványát is szeretem), de valahogy nem vagyok odáig a csókolózásért, a szex pedig számomra sokadlagos.

Néha úgy érzem, hogy emiatt egyedül fogok maradni. Fogalmam sincs, hogy ismerkedjek, senkinek nincs kiírva az arcára, hogy "aszexuális vagyok", alapvetően zárkózottságom ellenére rengeteg nővel ismerkedtem már, a dolog mindig itt csúszik el, hogy x idő után muszáj lenne testiség irányában is lépni, pl csókolózni, mert különben barát zónába kerülök mindig. Szóval azt is tudom hol bukik el mindig, csak nem tudok nem önmagam lenni. De ne értsetek félre én érzek vonzalmat, amikor kialakul valami, csak sajnos én ilyen vagyok.

Nem adtam még fel, nem vagyok letört, csak kezd elfogyni az ötletem, mert a sokat ismerkedek nem megoldás. Nyíltan nem merem felvállalni, hogy ilyen vagyok, kép nélkül meg neten sem ír vissza senki.



2019. szept. 15. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. 26/F
2019. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fb Aszexuális csoport :)
2019. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosabban:Magyar Aszexuális Közösség

560 tagja van

Ha jól emlékszem van egy társkereső alcsoportjuk is.

2019. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De képpel nem merem, cikinek érzem.

Kép nélkül pedig nem írnak neten vissza sehol.

2019. szept. 15. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi ritkán szexelő pár vagyunk. Ez már akkor kiderült, amikor összejöttünk. Csókolózni nem csókolózunk. Egyikünk sem igényli. Mi sem hangoztatjuk, mert elég sok cikizést kaptunk már ezért. Hát én meg azt tartom gáznak, amikor tömegközlekedésen, társaságban cuppogva egymásra másznak, mintha ott sem lenne az a sok ember körülöttük.


Gondolom az aszex közösség zárt csoport, ahogyan a társkeresőjük is, ott nem ciki képpel szerintem (sehol nem kéne annak lenni, de a legtöbb ember még mindig ebben bizonygatja, hogy jó a kapcsolata). Van olyan barátnőm, aki minden beszélgetés alkalmával kihangsúlyozza, hogy mennyit szexelnek. Ehh.

2019. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
csak vegyél el feleségül egyet
2019. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utcán. Elsőre zsigerből elutasító minden nő a másik közeledésére...
2019. szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik nő 90 szátalékos eséllyel azzá válik mihelyst elveszed feleségül.
2019. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok pl. én. Bár külsőleg/személyiségileg ugyanúgy tetszenie kell ettől az illetőnek :"D.
2019. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!