Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézet a lány a buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézet a lány a buszon és egy másik lány az utcán ma?

Figyelt kérdés

Felszálltam a buszra és nem volt ülőhely, én meg oda álltam ahová szokják rakni a babakocsikat, és a lány a hátam mögött ült, később lett ülőhely én meg előrébb mentem, mikkor oda mentem az ajtóhoz akkor vettem észre hogy nézz inkább kifele néztem az után. Kb 16-17 éves lánynak néztem.

Én meg melóba voltam.


Megyek hazafele és az utcámból egy ismeretlen lány sétált velem szemben a járdán, át akartam rajta nézni (nagyon csinos volt) és egymásra néztünk. Kb ő is annyi idős lehetett mint a buszos esetleg 18.



2020. jan. 10. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Slicced nézted?
2020. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos koszos volt az arcod. Honnan tudjuk miért néztek?
2020. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmam sincs, pláne úgy, hogy a helyesírásodat még nem is látták....mert akkor lenne nagy nézés.
2020. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fel volt húzva, és nem azt nézte, bele néztünk egymás szemébe.
2020. jan. 10. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Odaállítottak valakit maguk helyett és velük nézetnek?
2020. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ma engem is néztek a nők, de több nap, mint kolbász:)
2020. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Mai naptól már macsó lácsó lettél. Innen már mindig nézni fognak el kell fogadni mekkora ász vagy. Ennyi. Csak, azért te ne csak nézegesd őket, mert azzal nem sokra megy az ember, hanem cselekedj is.
2020. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rockarc ***** válasza:

Szerintem vakok voltak, nem volt palca a kezukben? Megis milyen valaszt varsz egy ilyen bugyuta kerdesre?


43F

2020. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

"Odaállítottak valakit maguk helyett és velük nézetnek?

" Ezekért érdemes feljárni. :DDD

2020. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy a világ kétmilliomodik csodája.
2020. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!