Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na emberek, ehhez mit szóltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na emberek, ehhez mit szóltok? Ez azért többségeteknek, khm. Ellentmond.

Figyelt kérdés

Már régóta próbálom én, és még itt néhányan magyarázni ezt (bővebben a levélben), de a "többség rendszeresen lehurrogja és lelúzerezi ezt a véleményt.

Erre ma délelőtt az alább linkelt levelet volt szerencsém olvasni a témában,a mi nem kicsit mond ellent az itteni "Szent Dogmának"...

Kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye az irományról, külön felhívom a figyelmet a második felét, utolsó bekezdését (az már már eretnekségnek számít itt)...?


[link]


Annak, aki nem szeret kattintani:


"Agaton álnevű olvasónk alább leközölt levele kezdődik a fenti mondattal, és az e-mailje tárgymegjelöléséből derült ki, hogy melyik körről van szó: a harmincon túli szüzek köréről. Nemrégiben Titusz levelét közöltük, ő azt írta meg, hogy 31 évesen volt először szexuális kapcsolata.


Nos, Agaton, amint a címnek választott levélrészletből kiderül, majdnem 37 éves volt, amikor úgy döntött, hogy el szeretné veszteni a szüzességét, és ezért prostituáltat keres fel. Levele azért érdekes, mert sokat ír arról is, hogy milyen lelki problémákkal kell megküzdenie azoknak, akik az átlagosnál idősebbek, amikor elvesztik a szüzességüket. Ön is szívesen hozzátenne valamit ehhez a témához? Akkor legyen ön a következő, aki megosztja a tapasztalatait a Randiblogban, írjon nekünk mondjuk most!


„Én is ebbe a körbe tartoztam. Idén nyáron a 37. születésnapom előtt egy héttel mentem el önszántamból egy fizetős lányhoz szobára, és levetettem a „rontást”. Fél év telt el azóta, de még csak most kezdem érezni először, hogy végre nyugodt vagyok lelkileg. A szüzesség ennyi idős korban nagyon mély nyomot hagy az emberben az összes előnyével és hátrányával.


Az előnye az őszinte jellem, a hűség és a szokásos dolgok, amik a romantikus filmek alapjai. Ha még nem lett pszichopata az illető, akkor megbízhatóbb, stabilabb társat nem találhat a másik fél, mert a hűtlenség egy ilyen embernek felér egy lelki öngyilkossággal, neki nehezebb megcsalni a másikat, mint eljutni a Marsig gyalog. Hátránya a magányhoz szokottság, az időnkénti elvonulás igénye. Ha az „exaggszűz” talál egy párt, akkor annak a kiválasztottnak meg kell értenie, hogy ennek az embernek teljesen újra kell építeni magát lelkileg, amihez idő és türelem kell. Nem azért vonul el időnként az exszűz vagy fordul magába, mert „elromlott”, hanem pár hónap alatt kell behoznia 20-25 év lemaradást, mert párkapcsolatok terén még a tinédzser szintjén áll, eszében sincs a gyerekvállalás és a házasság. Neki még az is rettentően furcsa, ha egy másik ember fekszik mellette az ágyban a reggeli kelésnél.


Az a tapasztalatom eddig, hogy a szüzesség elvétele egy nagyon apró lépés, bár a szűz ezt a lehető legnagyobb problémának éli meg, nem lát tovább. Állítom, talán ez a legjobb és legkönnyebb része a dolognak a testi részén kívül. Az első szex úgysem lesz fantasztikus élmény, szerintem az rettentően ritka, nekem sem volt egy nagy durranás. Fizetős lánynál szinte biztos, hogy nem érdemes se a teljesítménnyel, se a körülményekkel foglalkozni. Át kell esni rajta, és örülhet az ember, mindegy, hogy sikerült, lehet tovább lépni.


Nekem sem volt még barátnőm, fizetős esetem eddig nyolc volt két hónap alatt, és azóta nem vágyom vissza közéjük. Ebből kétszer volt ugyanaz a lány szándékosan, a többi különböző volt. Tapasztalatom szerint a szüzességet 30 éves korig le KELL tudni mindenféle agyalás nélkül, mert nagyon sokat kell utána dolgozni a lelki gyógyulás érdekében, és a karriernek sem tesz jót, ha össze van zuhanva az ember az élete 2/3-ában.


A lányoknak azt kell megérteniük, hogy a filmes romantikát lassan csak a magamfajtáktól fogják megkapni, tisztelet a kivételnek. De ehhez a lánynak nyitottnak és nőiesnek kell lennie, neki kell megmutatnia, mi az a nő, mint fogalom. Ha elhazudja sminkkel, játszmákkal, féltékenykedéssel, aranyásó-hozzáállással, akkor az exszüzet tönkreteszi rövid időn belül, és ettől tart a legtöbb ilyen ember. Az exszűznek elég egy smink nélküli őszinte mosoly a lánytól, és hogy vele lehet, onnantól már önmagát fogja rohamléptekkel meggyógyítani, a lánynak elég csak léteznie. Ehhez kell pár év, és utána lehet családalapításban gondolkozni, de addig az exszűznek újjá kell születnie, és ez ezerszer több munka, mint eljutni az első szexig. Én már tudom.”"



#szűz #hivatás #előítélet #aggszűz #30évesszűz #harmincasszűz #férfiegyenjogúság
2020. jan. 10. 20:37
1 2 3
 11/22 mikeXxX ***** válasza:
28%
Meg sem néztem a cikket de szerintem aki ilyenekben hisz az nem is életrevaló ne hogy már bármi hülyeség szerint éljem az életem úgy élem ahogy én élvezem. 40f
2020. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
Ekkora egy lúzert.. nem férfi az ilyen.
2020. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%
Lúzer az, aki mást annak tart!
2020. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Velvet? Ugye az megvan, hogy ott profi szerzők írnak hitelesnek tűnő sztorikat? Kb. olyan, mintha a Barátok köztre hivatkoznál, mint életbölcsességre....
2020. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Na, a "lúzerezőknek" emberségből emberiességből és empátiából eg országos nagy ELÉGTELEN.

Lehet itt hibáztatni, meg "orvoshoz küldeni" engem, meg a sorstársaimat, igaz is hogy 30-as éveinkre már sérült a mentális egészségünk, az önértékelésünk, és az önbizalmunk.

DE!

Hogy jutottunk el idáig? Rengeteget gondolkoztam ezen, és a válasz a környezet, a (bal)szerencse és a gyerekkori traumák mellet az az egyszerű és nyilvánvaló tény, hogy

MINDIG A NŐ VÁLASZT, Ő MONDJA KI A NEM-ET.

Márpedig velem rengetegszer fordult elő, hogy nem et mondtak és olyan is volt bőven, hogy... tulajdonképpen átvertek, de őszerintük és az általános vélekedés szerint, csak "döntöttek" (valaki más mellett, például)... Ja meg a környezet. Sajnos én az ált iskola után főleg műszaki területen tanultam tovább, és jelenleg is olyan környezetben dolgozom, ahol a korombeli nők ritkábbak, mint a négylevelú lóhere...

2020. jan. 12. 15:52
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

Eleve minek kiírnod ide egy litániát. Sajnos még nem korlátozzák a karakterek számát.


Itt is, mint mindenben, a nő a hibás, na és persze milyennek kelk lennie.

Ha te arra vágysz hogy fogadjanak el olyannak amilyen vagy, akkor te is úgy állj hozzá minden nőhöz, függetlenül attól hogy sminktelen szürkeség, vagy festett dáma.

És nemigaz hogy hűségesek az aggszüzek. Ha egyszer ráérez a szex ízére...

2020. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, szerintem is sokat számít az ember életében a környezet. Lehet tagadni, de a környezet befolyásol rengeteg dolgot és hatással van ránk. Ez tiszta sor. Aki ezt tagadja, az még minimális szinten sem képes összefüggésekben gondolkozni.

DE. Ettől függetlenül van egy személyes életed és egy bizonyos szint után te döntesz erről. Te döntöd el, hogy adsz a külsődre vagy sem. Te döntöd el, hogyha valakit elhívsz randizni, hogy csinálod. Mondhatod, hogy a sikertelenség így és úgy, de eddig hányszor voltál kondiban? Hány fodrászt kérdeztél meg, hogy milyen haj állna jól? Hányszor hallgattál a haverokra, amikor tippeket adtak?

Nekem pl. van egy haverom, aki szűz és lassan 30 lesz. A haveri körből MINDANNYIAN elmondtuk, hogy mit csináljon és mit ne, de az égvilágon semmire sem hallgat. Elmondtuk, hogy első randin ne moziba vigye a csajt, mert nem is fognak tudni beszélgetni vagy ha mégis odaviszi, akkor utána egy kávézást is rakjon be. Az eredmény? Elvitte moziba, oszt csá. Nem is lett folytatás...


Rockarcra meg kár vesztegetni a szót. Látja, hogy a női válaszolók többségének mi kell és azt írja. Így próbál becsajozni. Ezt sokszor látni abból, hogy amint valaki cáfolja a szövegét, nekiáll össze-vissza beszélni és sértegetni másokat. Ez a szintje. Még maga sem gondolja komolyan azt, amit ír...

2020. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

Le vagyok döbbenve.

Egy nyilvánvalóan egoista és sejthetően ciki kinézetű, valószínűleg zéró önkritikával de az egekbe tolt igényekkel rendelkező nemistudommifenének olvasni a nyafogását és önigazolását; egyszerűen horror.

Nem ,ismétlem; nem lesz valaki jó társ attól,hogy nincs tapasztalata,hogy a társas interakciókban alkalmasmint tehetetlen,hogy magánéletileg egy lúzer. Nap mint nap olvasom itt a kukis kislányok sirdogálását, el nem tudom képzelni:hogy a fenébe nem tudnak erőt venni magukon és legalább külsőre hímneműnek álcázni magukat.

Nekem is megvannak a gátlásaim,az aggodalmaim,a cikis titkaim,és egy "egészséges" önbizalom hiányom is.

De attól még,ha kell valami:dolgozok érte.

Ha elakadok valahol ; segítséget kérek, utána olvasok.

2020. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

"MINDIG A NŐ VÁLASZT, Ő MONDJA KI A NEM-ET."

Hahahahaha. Tipikus incel duma.

Ès amikor a nő csak várja hogy elhívja a szimpatikus férfi. Csak várja. Csak várja. De csak nem hívja el... Akkor mi van kis MGTOW?

2020. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
2020. jan. 27. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!