Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bonyolult dolog ez a barátnő "szerzés"?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy gyakorolni kell, lehet tanulni olvasni róla. Ami egy kicsit fura mert úgy tűnik így mintha milyen nagy tudás kéne ahhoz hogy az ember lányokkal ismerkedjen. És a lányoknak meg sosem mondják azt hogy olvass arról hogyan szerezz barátot.

Sosem volt barátnőm eddig, sajnos tudom az okát de ezen nem olyan egyszerű változtatni.

Meg én úgy gondolom, de nem volt még barátnőm így csak ez egy gondolat, hogy ha valakik kölcsönösen bejönnek csak akkor van esély arra hogy összejöjjenek. Utána a lány is meg akarja ismerni a fiút így közösen ismerik meg egymást egymás "segítségével".

Most aki ezt tanulja hogyan kell csajozni szerintem azzal az a baj hogy rányomul minden lányra, és előadja a betanult szövegét. De a lány lehet nem is akar semmit, így nem is fogják megismerni egymást. Így meg kapja a sok visszautasítást, és elbizonytalanodik, esetleg összejön egy kaland, de kapcsolat nem lesz belőle, jó aki csak szexet akar annak lehet örül ennek, de aki kapcsolatot az nem.

Tehát szerintem a ismerkedést azt nem tanulni kéne hanem jön magától, ha két egymásnak tetsző ember összetalálkozik.

Vagy rosszul gondolom?


2020. jan. 9. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
#10 Nem. Akkor kompenzálnod kell pénzzel.
2020. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

Ezek a fontosak:


Jóképű arc és akkor talán nem kell pénz.


Ha ronda vagy,pénzzel kell kompenzálni.


De ami mégjobban imponáló a nőknek az a pénz és a jóképű arc.


A többi felesleges duma.

2020. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Ez egyéni helyzettől függ. Valakinek bonyolult valakinek nem. Rengeteg változó van a "képletben". A korod, a kinézeted, a társadalmi státuszod, a végzettséged, a kommunikációs képzettséged, a baráti, haveri, ismerősi köröd milyensége és mérete és egyéb nehezen leírható dolgok. (pl.: "kisugárzás", szexuális vonzalomkeltés, magabiztosság és hasonlók).

Ha barátnőt szerezni akarsz és tanulnod kell róla akkor szerintem régen rossz úton jársz. Nem a folyamatot kell tanulni, mintha csak egy vers lenne, nem csajozós szövegeket kell bemagolni, hanem MAGADAT kell olyan szintre fejleszteni, hogy ez sikerüljön.

Vonzalmat kell keltened. Ehhez pedig általános kommunikálni kell megtanulni, illetve jó benyomást kell keltened az emberekben. Valamint megfelelő körökben kell mozogni és igen, emberek közé járni, nyitott szemmel. Ja és nem úgy kell közelíteni a dologhoz, hogy ma márpedig becsajozok, mert lehet ebből összejön egy futó kapcsolat, egy egyéjszakás kaland, de komoly dolog szinte kizárt.

Sok múlik a szerencsén és a véletlenen is.

Szerintem a bonyolult dolog az egészben inkább az, hogyan építsük fel magunkat, hogy megválogassuk kikhez és hova szeretnénk tartozni és hogy olyan képességekket sajátítsunk el, amelyekkel könnyen megy az ismerkedés, könnyen ki tudsz alakítani bármilyen kapcsolatot (nem csak párkapcsolatra gondolok).

2020. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem minden csajozást segítő médiumot neveznék betanult szövegnek stb, az tényleg gáz. Van egy nagyon jó podcast, How To Talk To Girls, angol tudás persze szükséges. Ott pont ilyen dolgokról van szó, olyasmiről adnak tanácsot mint amiről 13-as beszél. Önfejlesztés, a magabiztosságod növelése, hogyan kezelj különböző szociális helyzeteket, stb. Általában elég mélyre bele ásnak és pszichológiai szinten vizsgálják a dolgokat, mi miért és hogyan hat a te mentalitásodra és másokéra, ahogy téged megítélnek. Valamint nagyon érdekes az az epizód amikor például azt magyarázzák el hogy a férfi és nő hogyan esik szerelembe (melyik hormonok indulnak be a testében, mi váltja ki őket, stb). Talán ha önfejlesztést akarsz először ezt tudnám javasolni.
2020. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen sokkal egyszerűbb volt, mert csak elrabolta a kiszemelt nőt a férfi.
2020. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt túlbonyolítják, ezekre a dolgokra születni kell. Például nem hiszem, hogy nagy önfejlesztést csinált egy gorilla, aki kiszáll a Jaguarjából, odamegy egy tipegő babához, köszön neki és megkérdezi tőle, hogy elkísérheti-e haza.

Vagy pedig egy másik példa, szintén nem hiszem, hogy marhára fejlesztette volna magát egy 230 volt által meglátogatott hajú kamasz, aki az iskolában szünetben odamegy az osztálytársához, egy lányhoz, aki neki tetszik, és megkérdezi tőle, hogy eljönne-e vele egy kólára iskola után.

Szóval kicsit túl van misztifikálva ez az egész. Egyeseknek minden összejön, ők erre születtek, másoknak pedig semmi sem sikerül. Sajnos ilyen az élet, a szerencsének pedig óriási szerepe van, nagyobb, mint azt az emberek többsége gondolná.

Én például akárhogyan próbálnék megtanulni sakkozni, bele is szakadhatok, de a Kaszparov akkor is megverne csukott szemmel is, sőt nála sokkal gyengébbek is.

2020. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem írtam le, hogy igen kérdező, nagyon jól gondolod a kérdés alatti leírásban. Milyen érdekes, a nőket sokkal ritkábban oktatják ki, hogy hogyan legyen párjuk. Nyilván ez egy ősrégi szokás, hogy a férfiaknak illik kezdeményezni, amit én manapság már furcsának tartok. De mivel ez a szokás még ma is, remélem hogy mindenki egyetért azzal, hogy a nőknek sokkal könnyebb párt találni.
2020. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Valódi párt, társat találnia a nőknek sem könnyű. Az biztos, hogy nekik több lehetőségük van megtalálni, eldöntetni ki is az akivel hosszabb távon tervezni tudnak, mint a férfiak többségének. Illetve nyilván szexkapcsolatot is könnyebben összehoznak, mégha nem is túl vonzóak, szépek akkor is.
2020. jan. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!