Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bonyolult dolog ez a barátnő "szerzés"?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy gyakorolni kell, lehet tanulni olvasni róla. Ami egy kicsit fura mert úgy tűnik így mintha milyen nagy tudás kéne ahhoz hogy az ember lányokkal ismerkedjen. És a lányoknak meg sosem mondják azt hogy olvass arról hogyan szerezz barátot.

Sosem volt barátnőm eddig, sajnos tudom az okát de ezen nem olyan egyszerű változtatni.

Meg én úgy gondolom, de nem volt még barátnőm így csak ez egy gondolat, hogy ha valakik kölcsönösen bejönnek csak akkor van esély arra hogy összejöjjenek. Utána a lány is meg akarja ismerni a fiút így közösen ismerik meg egymást egymás "segítségével".

Most aki ezt tanulja hogyan kell csajozni szerintem azzal az a baj hogy rányomul minden lányra, és előadja a betanult szövegét. De a lány lehet nem is akar semmit, így nem is fogják megismerni egymást. Így meg kapja a sok visszautasítást, és elbizonytalanodik, esetleg összejön egy kaland, de kapcsolat nem lesz belőle, jó aki csak szexet akar annak lehet örül ennek, de aki kapcsolatot az nem.

Tehát szerintem a ismerkedést azt nem tanulni kéne hanem jön magától, ha két egymásnak tetsző ember összetalálkozik.

Vagy rosszul gondolom?


2020. jan. 9. 12:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bonyolultnak nem mondanám, de a körülmények (többnyire elve adott körülmények) nagyon meghatározzák, hogy mennyire nehéz dolog. Ha nem nézel ki jól, akkor nagyon-nagyon sokat kell próbálkoznod, és akkor talán szerencséd lesz.

A betanult szöveg gáz, viszont az esetleg többségében nem a szöveged fog számítani. Hidd el, Tinderen a "szia, mizu"-ra is válaszolnak és a favicceiden is nevetnek, ha jól nézel ki. Nekem vért kell izzadnom, hogy egyáltalán visszaírjon valaki, visszakérdezésről meg szinte álmodni sem merek.

2020. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek bonyolult, másnak nem. Pont ugyanúgy, ahogy a matematika, az éneklés vagy a nyelvtanulás.
2020. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Legfeljebb annak, akivel otthon nem foglalkoztak normálisan és /vagy rosszul szocialuzàlódott.


Sosem gondolkodtam úgy, mint itt sokan, sosem görcsöltem ennyit és szentül hiszem, hogy ezen múlt mindig a sikerem. A tesóim mellett nem volt nehéz megszokni emberek közt lenni és emberekkel bánni, egy ellenkező nemű esetében is minden olyan simán zajlott. Persze volt egy kis izgalom a randik előtt és után, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy állhatnak egyesek úgy hús-vér ugyanolyan emberekhez, amilyenek őt, mint ti itt...

2020. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Bonyolult? Nekem konkrétan lehetetlen!
2020. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem menj át a tiniparkapcsolatba...

na most eleve nem azt kell megtanulni hogyan szedjünk fel egy menetre hanem azt kell tanulni hogyan legyen jobb a társadalmi kommunikációnk!


Az meg a masik hogy azert nem mondjak a nőnek hogy tanuljon meg pasizni mert ez az ókor óta nem igy megy! Társadalmilag nem úgy megy hogy a nő megy oda a no teszi meg az elso lépést a nő cserkészi be a pasit hanem fordítva... es azert kell úgymond tanulni... hogy tudjal 2 szót mekegés nélkül elmondani...! Tudjal folyamatosan kommunikálni akár több témáról is!


Az meg a masik hogy valamikor sőt nagyon sokszor nincs az hogy elso látásból be jöttök egymásnak! És az a + hogy aki komolyan gondolja az nem fog bele ugrani csak azért mert a másik jól néz ki! Hanem főleg a személyisége fogja vonzani! Azaz elsonek megismerik egymást csak is utána fognak összejönni


És még jo par dolog!!! Két egymásnak tetsző ember hacsak a külsőségekre ad és nem tudnak kommunikálni akkor szakitani fognak 1-2 heten belül! Ezért kell megtanulni kommunikálni!


És igen nagy tudás mell hozza! Meg kell tanulni férfinak lenni! Ez nem csak azt jelenti hogy jó a dumad hanem hogy sportos vagy ápolt vagy jol oltozkodsz tanulsz/dolgozol hajtasz előre....

Persze aki férfi az nem is a kis libákat szedik fel hanem azokat a nőket akikkel egy szinten vannak...

2020. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Igen, az mert nyomorék vagy.
2020. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem olyan bonyolult, de az emberek szeretik túlbonyolítani. Ami népszerű téma, azzal kapcsolatban boldog-boldogtalan elmondja a használhatatlan véleményét, ezért sok fejben elég nagy lesz a kavarodás. Ehhez jön még az, hogy sokan bár azt állítják, hogy csajozni akarnak, de az égvilágon semmit sem akarnak magukon megváltoztatni, csak az eredményt várják a semmiből.
2020. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Elég sokan írják, hogy megváltoztatták, amit tudtak, de mégsem lett sikerük. Meg vannak olyan dolgok is, amiken nem lehet tudni, hogy érdemes-e rajta változtatni, mert ami az egyik nőnek nem tetszik, az a másiknak viszont tetszhet.
2020. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
#8: Ja, sokan írják... Aztán kiderül, hogy semmit sem csináltak. Pl. jó pár embernek írtam már az oldalon, hogy elmehetnének edzeni. Jöttek a kifogások, hogy nincs idejük, az fárasztó, sokáig tart, ne a testükért szeressék őket és hasonlók.
2020. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Bonyolult egy francot.

Aki jól néz ki annak könnyű és nem is érti valakinek hogy nem megy.

Ha helyes vagy ragadnak rád a nők, tenned sem kell érte és összejön magától.

Akkor van gond ha csúnya vagy, mert akkor semmibe vesznek és ha próbálkozol, kapod sorban a visszautasítást.

2020. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!