Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, többet kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, többet kezdek érezni egy férfi iránt, de elárulta, hogy fitymaszűkülete van, így működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 13:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
97%

Jaaaaj, én hülye kétszer is belefutottam ilyenbe, mikor még nem is volt szex, de már előre mentegetőzik.

Mind a kétszer katasztrófa volt az egész, mert önbizalomhiányos volt.


Ez a pasi szerintem még szűz.

2020. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

Sok hozzáértő nő.....hagyjuk

A fitymaszűkület mellet is lehet valakinek magömlése, a probléma azzal van, hogy aktus során a fityma megfeszül és szétreped a bőr. Ha előrehaladott fitymaszűkülete van akkor erekciós problémákhoz is vezethet, mert a szervezet így reagál a fájdalom elkerülése végett.

Én életemben kétszer is átestem ilyen műtéten, szóval tapasztalatból írom. Aki hajlamos rá, akinek igazi vérpénisze van, ott sajnos könnyen kialakul ez a probléma.

Az is megér egy misét, hogy miért várt vele idáig, bár visszagondolva 20 évesen és be voltam szarva a műtét előtt. Maga a műtét egyáltalán nem fájt egyik sem, a gyógyulás fázisában volt kellemetlenségem ,mert akkoriban aktívan sportoltam és gyakran elkezdett vérezni a seb magától.

2020. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy NEM okoz korai magömlést mert betakarja az érzékeny makkot. En mindig azzal küzdöttem hogy 45-60 perc aktiv, vad szex kellett az elmeneshez.
2020. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

23 reagálva.....

Akinek előrehaladott fitymaszűkülete van már félmerev állapotában se lehet hátrahúzni a bőrt, ilyenkor a makk végig a bőr alatt van minimális inger éri, tényleg nagyon nehezen tud elélvezni.

Az igazi probléma akkor van, mint esetemben is volt, hogy még félmerev állapotban hátra húzodott a bőr a makkról és utána úgy megfeszült merev állapotban, hogy szó szerint elrepedt. Ez azért problémás, mert az új bőr hegesedik és a bőr emiatt bevastagodik és elíndit egy láncreakciót amivel egyre rosszabb lesz.

2020. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Igen neki nagyon súlyos azt mondja, De hogy teljesen működőképes és szeretné, hogy holnapután nála aludjak, csak nem tudom mit csináljak?
2020. jan. 7. 14:39
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a mesteri szex miatt, hogy jól meg tudjalak kefélni, a helyében hamar megcsináltatnám.
2020. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%

Láttál már élőbben metéletlen fütyit? Na, most Ő nem tudja felhúzni, hátra húzni a makkon a bőrt, szerinted mennyire tiszta alatta..., egy gomba telep. Téged is minősít, ha magadba engeded vagy pippantod...

S ott nincs semmilyen öntisztulás, mint a nuniban, csak szólok...

Egy igénytelen p*cs, de dugni azt akar...

2020. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
27. Hát gondolom ha olyan koszos ott neki és tényleg nem tudja sehogy tisztítani akkor eléggé büdös lesz ott neki... Nyilván akkor akkor nem lesz szex....
2020. jan. 7. 15:09
 29/34 anonim ***** válasza:
A makk felszíne számtalan idegvégződéssel ellátott, s így érintésre nagyon érzékeny, különösen a peremén. Ezzel a szexuális élvezet szempontjából is igen fontos lehet. A makk alsó része egy vékony szövet, a frenulum révén kapcsolódik a fitymához. A makk peremén, a fityma alatti mirigyek egy sajtszerű anyagot választanak ki, ez a szmegma. Ha a fityma nagyon szűk, ez a szmegma összegyűlhet és kellemetlen ingerületeket okozhat. A napi testápoláshoz mindenképpen hozzátartozik a makk megmosása és a szmegma eltávolítása.
2020. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már ezeket az ostobaságot hogy nem lehet tisztítani. Lankadtan ugyanúgy lehet
2020. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!