Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, többet kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, többet kezdek érezni egy férfi iránt, de elárulta, hogy fitymaszűkülete van, így működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 13:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
Már csak higéniai okokból is tarthatatlan ez így. Menjen el orvoshoz, nevetségs kis műtét.
2020. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
De ettől még megpróbálhatom vele az együttlétet? Fog működni?
2020. jan. 7. 13:46
 13/34 anonim ***** válasza:
86%

Csak egy apró kérdés: ennek a férfinak volt már szexuális kapcsolata? Ha nem, tehát szűz, akkor ez önmagában elgondolkodtató 34 éves korban. Ha igen, akkor viszont olyan nagy gond nem lehet. Akkor meg minek mondta még első együttlét előtt? Mintha védőpajzsot tartana ezzel maga elé. Mintha ezzel akarná a vele való szexről lebeszélni a nőt.


Akárhogyan is nézem, szerintem a férfi lelkében is bent van az elzárkózás, nemcsak a péniszében.

2020. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
#12 Milyen mértékű a szűkület? Nagyon nem mindegy, mert súlyos esetben nem célszerű, csak műtétet követően.
2020. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nyilván nem láttam még hogy milyen fokú, de ő azt mondta súlyos, de állítólag volt már 2 barátnője az életben.. M
2020. jan. 7. 13:56
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

Aki azt írta, hogy egy fitymaszűkület korrekciós műtét 2 hét alatt gyógyul az nagy butaságot ír. 20 évesen talán igaz is lehetne ha minimélis korrekcióval meg lehet oldani, de 34 évesen már hónapokról beszélünk.

El kell menni urológushoz, ki kel kérni a véleményét. Ha elég a korrekció az gyorsabban gyógyul, ha körül kell metélni az bizony nagyon lassan, az akár fél év is lehet mire fájdalommentes lesz.

Nőként annyit tudsz tenni hogy támogatod és szerzel neki egy jó orvost aki meggyőzi és megnyugtatja. Az is fontos, hogy nő vagy férfi az orvos és hogy milyen hangnemben beszél vele, főleg ha zárkózott/szégyenlős természet.

2020. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
31%
Szomorú hogy ennyire alacsonyak az emberek egészségismeretei. Szűkülettel ugyanúgy működik, több mint 4 évig éltem így is remek szexuális életet. Nemsokára megcsináltatom mert azert zavar de ugy tenni mintha kb a fel karja hianyozna nevetseges.
2020. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%
En kirohognem kb ha azt mondja, hogy 34 ev alatt keptelen volt megmuttetni, mert fel. Nem probalnek meg vele kapcsolatot, mert tuti mas defektje van, plane ha ugy nyilatkozol rola, hogy “olyan kis rendes”, na az “olyan kis rendesbol” amint elmulik a rozsaszin kod, “tutyimutyi szerencsetlen” lesz azonnal, de te tudod.
2020. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%
Voltam ilyennel együtt 2x, 5 perces menetei voltak.Mivel nem akart műtétet,ott is hagytam.
2020. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19. Korai magömlést okoz a fitymaszűkület?
2020. jan. 7. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!