Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesek! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek! Ti mennyire toleráljátok a bulit/iszogatást egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én nagyon ritkán fogyasztok alkoholt és bulizni is kb 2-3 havonta megyek el, valamiért már ez nem vonz mostanában. Lehet, hogy alakul egy sráccal valami viszont, Ő és a barátai majdhogynem napi rendszerességgel iszogatnak vagy bulizgatnak. Nem tudom mennyire illünk össze, mindig invitál engem is , sokszor van is kedvem, de nem annyiszor mint neki. Annyit piálni meg főleg nem... Nem akarom neki ezt még felróni, elvégre most vagyunk fiatalok, de kicsit már soknak érzem néha.


Nektek hol a határ ezzel kapcsolatban?


2020. jan. 5. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire. Koccintás, esetleg 1-1 kupa bor a téli estéken.


Az ilyen gagyi "ví ár jáng" zenékre pedig ne hallgass, ott az ezt pénzelő emberke érdekeit propagálja a szöveg.

2020. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Nem a popzenék miatt gondolom így, hanem inkabb most legyen ez mint egy gyerek mellett a későbbiekben
2020. jan. 5. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Én eleve nem jövök össze olyannal, aki alkoholt fogyaszt, mivel én se iszom, ezért elvárom, hogy a másik is ugyanilyen legyen. Párom nem iszik alkoholt.


Szerintem ti nem illetek össze, teljesen mások vagytok.

2020. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem az iszogatással van bajom. Ezekkel a látszat barátságokkal sokkal inkább. Amikor a legkisebb problémáját sem tudja velük megbeszélni, semmilyen valós kötelék nincsen közöttük, csak akkor hívják ha inni meg bulizni kell. El se viselik egymást ha nincsenek berugva, folyton megy egymás lenézése meg kibeszélése. Ezeket semmilyen formában nem tolerálom, nagyon sokat elmond egy emberről hogyha ilyen embereknek hagy helyet az életében és olyan embereket tekint a barátainak akik nagy ívben tesznek a fejére. Én úgy gondolom, hogy ez 15-16 éves korban elfogadható, egy felnőtt férfinál már nem. Sajnos nagyon sok férfinél látok ilyen "barátságokat", rengetegen ragaszkodnak még 30 évesen is a 15 éves kiskamasz szintjén lévő haverkákhoz akik szó szerint semmilyen jó hatással nincsenek az életére, sőt.

A bulizás is ilyen, unaloműzésre, helykitöltésre ha nincs kapcsolat akkor belefér kicsit gyakrabban. De ha az embernek van egy komoly kapcsolata akkor már nem fér bele minden hétvégén haverozni meg bulikázni. Egy kapcsolatot nem lehet így fenntartani, gyakorlatilag nulla kettesben töltött időtök van. Belefér a buli ha olyan barátokkal történik akik tényleg barátok, akik bármikor ott vannak neki nem csak ha inni kell. És ha normális apropója van nem pedig ilyen gyerünk basszunk be ma is mert nincs jobb dolgunk típusú. Ez a minden nap iszogatás már egyébként simán alkoholizmus, én hagynám az ilyen pasit a francba. Hatalmas intő jel hogyha soha nincs normális programjuk és nem csinálnak igazán baráti dolgokat csak az ivás megy mindig.

2020. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Ha velem csinálja, akkor nyugodtan. Amúgy a kimaradozás sosem volt az én műfajom, talán hetente egyszer érzem úgy, hogy na, most mennék valahova egy-két sörre a párommal. És nem, nekem nem esne jól, ha a másik nélkülem menne és otthon hagyna ahelyett, hogy velem van. Épp ezért keresek olyan embert, aki úgy gondolkodik, mint én és aki mellett nem érzem azt, hogy ha megyek vele az azért szar, mert mennék már haza és semmi kedvem, ha meg nem megyek, az azért szar, mert nélkülem szórakozik és szarik rám. Én exem után megtanultam, hogy ebben nagyon hozzám illő embert célszerű választanom, különben sokat fogok stresszelni meg nem fogom igazán jól érezni magam. És így is lett.


Inni szoktunk mondjuk otthon 1-1 pohár bor esténként, hétvégén kicsit több, de leszoktunk a vedelésről már...

2020. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
A napi szintu bulika beleferne egy max 20 eves eseteben, de annal feljebb mar necces. 28 eves vagyok, a parom is, eljar mondjuk havonta egyszer inni haverokkal, kollegakkal, neha en is elmegyek vele, ezzel a mennyiseggel nincs bajom. Iszunk, nevetgelunk, beszelgetunk, neha van egy kis pingpong vagy billiard, ennyi. Szerintem ez belefer, plane hogy nincs gyerek, anyagilag se nagy kiadas, egy ilyen este maximum 10 ezer ft de altalaban annyi se. Ennel tobbet nem viselnek el, egyszeruen azert nem, mert egy ilyen este utan nyilvan a masik nap nem tul produktiv, otthon pihengetes, es nem szoktunk iszonyu rosszul lenni de ilyen oregen mar elfarad az ember ha egesz ejjel kint van :D Szoval en hianyolnam a normalis hetvegeket, ha allandoan csak inna a parom.
2020. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam házisárkány lenni,elnéztem neki,viszont én szívtam meg,egyre nehezebben viselem.Idegesít,nem érdekelnek az ezzel kapcsolatos sztorik.Gondolj bele: nekem komoly terveim vannak,múlik az idô,viszont ott tartunk,hogy lecsökkenti az alkoholt...és az a valami,hogy kevesebbet bulizik,mint két éve...én pont ma döntöttem el,hogy elég volt
2020. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem 25-ig ez normális. Afelett meg az emberk többségének úgyis más lesz már a prioritás, jó esetben.


Én is sokat buliztam meg ittam olyan 24-25 éves koromig. Most már ritkábban, párom is megy, de inkább havonta/két havonta. 28/N

2020. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!