Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak párt magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt magamnak? Keresem a szerelmet, hogyan találjon rám?

Figyelt kérdés

BUNKÓ VÁLASZOLÓKAT NEM KÉREK.

Szeretnék egy tartós kapcsolatot, szeretném megtalálni az igazit vagy valami hasonlót. Sok rossz kapcsolatom volt már, egyikkel sem feküdtem le.

A lényeg hogy okos legyen, érzelmileg is, legyenek céljai, szépek legyenek a fogai. Egészségesen éljen, ne dohányozzon. Érett legyen... Túl sok kérés ez igaz?

Olyat szeretnék akivel együtt tudnék fejlődni, mint ember

Sokáig elegem volt az összes férfiból,csak azt hallom mindenhonnan hogy nem tudnak mást csak dugni, mrgcsalni, megalázni,megverni, ki krll őket szolgálni.

Én ezt nem akarom

De úgy érzem, hogy nekem most már szükségem van valakire, csak nem tudom hogy ismerkedjek.

Kicsit félek is megbízni az emberekben, de hátha lenne végre egy pozitív élményem is

Tudna valaki tanácsot adni, hogy merre vannak "jó" férfiak? Tudtok valami kulturált környezetet, ahol szabadna ismerkedni? Mert utcán elég nehéz, nem is akarok kezdeményezni, hiszen az fura lenne nekem. Én csak szeretném megtalálni a másik felem, ehhrz szükség vam arra, hogy sok férfit megismerjek, hogy megtaláljam azt az egyet, aki igazán jó.

Előre is köszi a választ

Tanuló, 20/l/N



2020. jan. 3. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
ne etessétek a trollt
2020. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4%
Most 20 vagy 21 vagy? Mert ha bunkó válaszokat nem kérsz, igények úgylátom vannak, de még a korodat sem tudod egyértelműen leírni..Ez mindaddig így amrad, és mindaddig nem lesz pasid, amíg nem lesz több önbizalamd és nem tudsz megbízni egy sracban.. Kezdeményezni kell, mert a sültgalamb nem fog a szádba repülni. Példaértékű az amúgy, hoyg nem cigizel (én sem és 21F vagyok)de mi vagyun k a ritkábbak sajna, ezért minden elismerésem. Meg kell bíznod a pasikban, mert vmit vmiért. Kezdj el élni, legyen önbizalmad ;)
2020. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem 'L' betű van a 20 mellett...

Amúgy én is szeretnék egy normális lányt találni, csak fogalmam sincs, hogy hol találom meg, nekem sem könnyű az ismerkedés, (kicsit visszahúzódó természetűként) általában arra várok, hogy a lány valami jelet küldjön... 24F

2020. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

13! 12 vagyok :D Tényleg L betű :D


Kérdező bocsi :D De az l/N megtévesztett mert az N-t láttam az L-t összetéveszetttem 1-el, átkozott gépek, mi? :D Sértő kezdősorom ne vedd magadra üdv : 12 es voltam ;)

2020. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Moohikan válasza:
Nem minden pasi rosszindulatú! :) Igen, az lehetséges,hogy te a rosszabbik pasikból fogtál ki párat, de ez nem jelent semmit! Fel a fejjel, igazítsd meg a koronát és előre! :) Nehéz nyitottnak lenni, tudom, én is zárkózott típus vagyok. Át tudom érezni a problémád, hiszen ugyan ebben evezek én is évek óta.(nekem volt egy kevésbé jó előéletem, és lehet ez nyomta rá a bélyeget az életemre) de feladni sosem szabad! Ha pedig elhatározod magad, hogy próbálsz az emberek felé nyitni akkor abban szívesen segítek neked. :) Írj privátot, és elmesélek pár dolgot, onnantól kezdve, másként fogod látni a világot :) Remélem tudtam segíteni, minden jót és sok sikert! Üdv Diino :)
2020. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!