Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak párt magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt magamnak? Keresem a szerelmet, hogyan találjon rám?

Figyelt kérdés

BUNKÓ VÁLASZOLÓKAT NEM KÉREK.

Szeretnék egy tartós kapcsolatot, szeretném megtalálni az igazit vagy valami hasonlót. Sok rossz kapcsolatom volt már, egyikkel sem feküdtem le.

A lényeg hogy okos legyen, érzelmileg is, legyenek céljai, szépek legyenek a fogai. Egészségesen éljen, ne dohányozzon. Érett legyen... Túl sok kérés ez igaz?

Olyat szeretnék akivel együtt tudnék fejlődni, mint ember

Sokáig elegem volt az összes férfiból,csak azt hallom mindenhonnan hogy nem tudnak mást csak dugni, mrgcsalni, megalázni,megverni, ki krll őket szolgálni.

Én ezt nem akarom

De úgy érzem, hogy nekem most már szükségem van valakire, csak nem tudom hogy ismerkedjek.

Kicsit félek is megbízni az emberekben, de hátha lenne végre egy pozitív élményem is

Tudna valaki tanácsot adni, hogy merre vannak "jó" férfiak? Tudtok valami kulturált környezetet, ahol szabadna ismerkedni? Mert utcán elég nehéz, nem is akarok kezdeményezni, hiszen az fura lenne nekem. Én csak szeretném megtalálni a másik felem, ehhrz szükség vam arra, hogy sok férfit megismerjek, hogy megtaláljam azt az egyet, aki igazán jó.

Előre is köszi a választ

Tanuló, 20/l/N



2020. jan. 3. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Egy 20 éves nőnek általában nem kell keresgélnie, mert megtalálják. Gyakran. Ha nem, akkor vagy nagyon elzárja magát a világtól, vagy csúnya. Előbbin könnyebb segíteni, az utóbbin nehezebb, de nem lehetetlen.
2020. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hoppá azt kihagytam hogy nagyon jó nőnek/lánynak érzem magam,külsőre minden rendben, izmos vékony vagyok, úgyhogy akinek nem a húsos csajok jönnek be, annak én főnyeremény vagyok. A külsőmmel nincs baj.

Csak nem vagyok elég nyitott, nehezemre esik annyira megnyílni, hogy most tálcán kínáljam magam, a félénk de nagxon jó fiúk meg ezért nem próbálkoznak :(

Segítsen nekem valaki! Legyetek jóindulatúak, jó? (((:

2020. jan. 3. 15:36
 3/15 A kérdező kommentje:

Inkább az hogy elzárom magam.

Ajj de segítsetek, nyitott akarok lenni!

Volt már bagy tíz kapcsolatom, többsége komolytalan nem szexeltem velük, volt amelyikkel fél évig egy évig is jártam...de azok nem olyan kapcsolatok voltak amikből akár házasság is lehet.

2020. jan. 3. 15:38
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Menjél el társas táncra (kubai salsa). Ott sok normális ember van. Amikor majd elkezdesz tánc bulikra járni, egy egész világ tárul eléd, tele lehetőségekkel.
2020. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sokan irigyelnek a külsömért, topmodell alkatom van, az arcom miatt pedig felkerestek hogy legyek modell, mert szép

Úgyhogy ténxleg azzal van baj hogy nagyon elzárkózom, de akkor ilyen tudomáynos vagy művészi találkozókra kéne járnom. Tud valaki ilyet?

2020. jan. 3. 15:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én először a lelki békét keresném meg a helyedben, utána foglalkoznék csak ilyenekkel.

Amíg nem találod meg a lelki békédet, tehát nem érzed magad tökéletesen jól párkapcsolat nélkül is, addig számodra a párkapcsolat, és a másik ember csak egy eszköz lesz.

Ugyan miért keresnél kényszeresen párkapcsolatot, ha tökéletesen jól éreznéd magad egyedül is? Egyszerűen nem keresnél.

2020. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább tanulj még, rád fér. :)
2020. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noren1989 ***** válasza:
71%

Pistike, a kamukavalkádhoz még korán van.

Menjél szépen, tanulj arra a hétfői történelemdolgozatra.

2020. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na jól van köszönöm annak,aki aranyos volt, és olyan kommentekkel támogatott, amelyek az én lelkifejlödésemet segítik, hálás vagyok az ötletekért, jó tippekért.

Köszönöm szépen (:

2020. jan. 3. 16:23
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

"Sokáig elegem volt az összes férfiból,csak azt hallom mindenhonnan hogy nem tudnak mást csak dugni, mrgcsalni, megalázni,megverni, ki krll őket szolgálni."

Sok kudarc érmajd még, erre készülj fel. Én ugyan ezt gondolom, csak a nőkről. De azért vannak normálisak is, de azokat keresni kell.

2020. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!