Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiak hogy szedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiak hogy szedik össze a szép és csinos nőket? Nagyon sok ilyet látok. Ezt írták páran:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2020. jan. 2. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

"Tíz kecskét ajánlottam fel a csajért a falu kovácsának, amire ő azt mondta, hogy csapjak hozzá még két csirkét, és úgy már jó lesz. Így."


Nem csak ez kamu, hanem az egész cikk.

2020. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó, 1-2 lehet túlzás benne. De ha nagy a farka és azzal henceg a nőnek, lehet kíváncsi rá.
2020. jan. 2. 20:46
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűen csak tudatosabbak, és jobban értik az emberi természetet, mint te, és az itt picsogó férfiak.

Tudják, hogy a vonzalom egy belső állapot.

2020. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem a nagy farka érdekli, hanem izgalmasnak tartja hogy mekkora idióta a srác. Ha meg tudod nevettetni valami ökörséggel és egyezik a humorotok akkor nyert ügyed van.
2020. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%

férfiaknak szerintem is csak egy nagyon nagyméretű farokkal kerülhető meg a rondaság dolog

persze ehhez az kell, hogy elterjedjen a nők között a híre

önmagában nem elég, ha ezzel henceg valaki, mert nem komolyan vehető


persze ez csak az én elméletem, valaki erősítse meg, vagy cáfolja

rám a rondaság jellemző, a nagyfarkúság nagyon nem

24F

2020. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egészségükre, ha nekik jó, akkor nekem is.

Már régen letettem arról, hogy megértsem az ilyen jellegű anomáliákat.

2020. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Sok pénzzel. :)
2020. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi életemben 1 igazán jó nőm volt. Hibátlan test, bájos arc, kedves természet. Persze voltak nőim és most is van, de olyan semelyik nem volt, mint Ő. Úgy jöttünk össze, hogy egy helyen melóztunk és odajártam beszélgetni. Persze udvarolni nem mertem semilyen szinten, csak ártatlan témákat hoztam fel, mert a legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy fikarcnyi esélyem lehet, beégni meg nem akartam. Ez eltartott vagy félévig,aztán egyszer csak hozzám állt, de nagyon közel jött, félrelépni nem tudtam sehová. Magyarul kezdeményezett. Akkor elhívtam randizni, azt mondta: azt hittem már soha nem hívsz el. Utólag elmondta a hangomba szeretett bele, ilyen mély hangom van amúgy, olyan dörmögős. Azt mondta, amikor beszélgettünk, mindig lúdbőrös lett a karja. Hát ilyen is van. Vagy 5 évet letoltunk. Nálam sokkal jobb pasik jártak oda udvarolni, mégsem tudták felcsípni.
2020. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
volt egy ismerősöm az egyetemen, számtech tanárira járt, el is végezte. Most vezető informatikus Steyrben. Már 2. éven felcsípett egy gyönyörű nőt, pedig a csávó már 20 évesen nagyon kopaszodott, olyan elcseszett feje volt, hatalmas görbe orral, fura görbe háttal, mindig hullafehér bőrszínnel télen-nyáron. A hangja viszont 99%-ban az, mint az rtl klubon a bemondó, aki mondja azt ott, hogy most következik...Elég is volt ahhoz, hogy egy olyan modell nővel legyen (14 éve együtt vannak), aki ilyen férfival alap esetben soha nem kezdene. Persze a pasas full magabiztos is volt, mára vezető infós. Gondolom ez is sokat dobott rajta a hangja mellett.
2020. jan. 2. 22:22
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert ilyen oldalakon írják attól még nem kell elhinni. Kamu.
2020. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!