Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40 feletti férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti férfiak tényleg nem tudnak már teljesíteni szexuálisan?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon olvastam, hogy már nem úgy működik a szerszám negyven felett. Igaz ez?

2019. dec. 31. 20:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
29%
Cafolnam:)
2019. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
66%
Én 49 évesen lettem utoljára apa, de még 60 fölött se volt gond.
2019. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
31%
50eves a párom, 42volt mikor megismertem. Semmi probléma nincs vele, sőt! Jobban bírja mint a fiatalabb korosztaly.
2020. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
69%
40folotti pasik a legjobbak az ágyban.
2020. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
27%
60 fölött vagyok. Két éve mikor egy férjes asszony látogatott meg hetente egszer volt, hogy egy délután háromszor tudott életet lehelni belém. Harmadszorra szó szerint lehelte a szájával. Szóval nagyon változó. Nem lehet általánosítani. Azonban régebben volt egy szép testű 40-ez közeledő nő aki olyan száraz maradt bármit csináltam mint a sivatag. Nem lehet általáosítani. A hatvanas nő meg pár simi és csók aztán fogadókészre nedvesedik.
2020. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy nem úgy működik negyven felett, főleg ha húsz éve ugyanaz a nő van melletted. 42 évesen váltam el, elkezdtem keményen csajozni, és úgyanúgy teljesítettem mint huszonéves koromban, csak jobb minőségben. Igaz a mondás, miszerint az idegen pin@ edzi a f@xt.
2020. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!