Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon szeretet hiányom van? Nem tudok találni barátnőt.

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm, eddig csak egyszer öleltem meg egy lányt és nagyon jó érzés volt. Mert őt szerettem is valamennyire.

Nagyon ki vagyok már éhezve arra hogy szeressen egy lány, meg esténként összebújva aludjunk el... :)

Nem találok olyan lányt aki párkapcsolatot szeretne velem. Nagyon szomorú vagyok emiatt.


2019. dec. 30. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Vegyél egy kutyát.
2019. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdemi választ szeretnél, és nem csupán hirdetésnek szánod a kérdést, írd le, hol, hogyan, és mióta próbálkozol.
2019. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30as vagy és szeretnél beszélgetni, nem pedig gyorsan találkozgatni, akkor lehetek jó barátnőd.
2019. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én még csak 22 vagyok. De nem csak gyorsan találkozgatni akarok.
2019. dec. 30. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Barátkozz fiúkkal
2019. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Járj prostikhoz! Ne zavarjon, hogy ők csak megjátsszák, hogy szeretnek, mert egy barátnő is ugyanúgy csak megjátszaná.
2019. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányok megérzik ezt a nagy kiéhezettséget és ettől menekülnek.
2019. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Így nem fog menni. Így csak egy görcsös szar leszel. Ez nem kell senkinek.


Meg kell tanulnod szeretned magadat, és a kitörö vágyaidat háttérbe helyezned,míg előtérbe hozni olyan szüksébleteidet,amik segítik az építkezést,és ami később segít majd a pártalálásban.

2019. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Járj egy nőstény kutyával. :)
2019. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!