Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek könnyűvérűnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek könnyűvérűnek számítok, ha így gondolkodom?

Figyelt kérdés

Mindig is elég szexcentrikus voltam. Ez alatt azt értem, hogy amikor nincsen senkim, olyankor is sokszor nagyon ki vagyok éhezve, és nekem nem nagyon elég a maszturbálás, és előfordult, hogy ilyen esetekben néha lefekudtem valakivel, vagy éppen az exemmel összejártunk, vagy szexchat.

Ez annyit jelent, hogy volt 3 kapcsolatom, meg még 3 ilyen alkalmi dolog.


Én ezeket nem érzem kihasználásnak, mert én mentem bele végül is, és élveztem őket, mert nekem a szexhez vagy a csókhoz elég az is, ha nagyon bejön egy srác (bár ez ritka eset, hogy valakit nagyon megkívánok).

Nyilván ez azzal is együtt jár, hogy a szexben is kicsit perverz vagyok, és gyakran kívánom.


Valaki szerint határt kellene húznom, és nem foglalkozni olyan alakokkal, akik úgymond semmibe vesznek, de ha tulajdonképpen én is a szex miatt akarok valakivel találkozni, akkor ezzel mi a baj?


Ti mit gondoltok erről?


24L


2019. dec. 28. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Hasonló voltam én is, mint amit a kérdező leírt.

Aztán lett egy távkapcsolatom. Havonta tudtunk találkozni. Bármily meglepő, sose csaltam meg... Szóval nem, ebből nem lehet erre következtetni.

2019. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha se te nem vagy ilyenkor kapcsolatban, se az, akivel összejársz, akkor nem vagy r*bi szerintem. Meg persze, ha képes vagy kapcsolatban félretenni az étvágyadat bizonyos időszakokban, amikor betegség, munka, vagy bármilyen más okokból nem lehet szexelni, és nem azon kattogsz ezalatt, hogy de jó lenne xy-al.
2019. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha megszeretek valakit, akkor nem szokott más érdekelni, akkor sem, ha ritkán találkozunk.
2019. dec. 29. 09:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjon meg magadnak ez a titok. A legtöbben elítélik. Tapasztalatból mondom. A lényeg, hogy okosan is lehet csinálni.

Nekem is volt barátság extrákkal kapcsolatom. Semmi gond nincs ezzel. Emberek vagyunk, egészségesek és a szex normális dolog 2 ember között akik tisztelik egymást és megbíznak a másikban. A szex meg jó dolog. Igaz, egy idő után mondjuk én rájöttem arra, hogy érzelmek nélkül elég lapos. De félév vagy 1 év szex nélkül után már elég kínzó tud lenni ha nincs senki akihez hozzábújhatsz és akivel szívesen szexelnél.

A szex természetes dolog csak olyannal tedd aki ugyanígy gondolja,ésszel csináld. ;)

2019. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!