Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy a nők nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a nők nem képesek elfogadni, hogy 40 es pasi, már nem 20 éves és változott valamelyest?

Figyelt kérdés

Pl itt van egy kommentelő (szerintem 10 éve a kutyus sem nyúlt hozzá, és frusztrált, férfiutáló)


A munkahelyemen a 40-es vagy afelé közelítő pasik:


- mind kopaszodik, a 35 és a 37 éves még nem ősz, de a 40+-osok igen


- mind beles JósakPistaTótOttók


- mind A-kosaras melltartót hordanának, ha hordanának


- 50-es pasi: vézna, fogazata katasztrófa, foltos az arca, mint egy gepárdnak


2019. dec. 28. 01:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semmi bajom az átlag 40-es pasikkal. A legjobb korosztály szerintem. 36/n
2019. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

1, Nem értem, hogy milyen kommentelőről van szó. Van itt pár frusztrált, férfiutáló, velük nem kell foglalkozni.

2, "A nők" egy része elfogadja őket és bejön nekik. Van, akinek nem. Ez ilyen. Senki sem jöhet be mindenkinek.

3, A korosztályról szóló leírásod részben igaz. Dolgoztam gyárban, ahol ilyenek voltak a férfiak és irodában is, ahol nem éppen.

2019. dec. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem pont ez a korosztály a megfelelő.
2019. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
59%
Én írtam, mert ezt látom magam körül. És igen, frusztrált vagyok, mert azok a pasik, akiknek 9 hónapos terhes hasuk van, is modell nőt akarnak. De ha egy nőn már 4-5 kiló felesleg van, akkor zsírdisznóztok. Az pedig, hogy 10 év alatt terheshasat eresztesz, nem kicsi változás. Na csók.
2019. dec. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ha neked a kiskamasz viselkedésű 20-30as csajszikra van igényed, arról az összes többi normális nő nem tehet.
2019. dec. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
67%
Egyébiránt nyúlkálnának hozzám a nős, beles JóskaPistaTótOttók, csak nekem nem kellenek. Ha majd jön egy 40-es egyedülálló, nem beles pasi, akkor boldog leszek, de ezek az egyedek hagyjanak békén.
2019. dec. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezt arra írta válaszul, akik szerint a pasik 40 fölött vannak a csúcson. Pedig az átlag Józsik nagy része bizony ilyen.


"Viszont ha 40 felett akarsz párt keresni, és nő vagy, akkor szívás, mert ez a kor már nem válik a nők előnyére, véntyúkok nem kellenek senkinek. Ellenben a férfiak ekkora teljesednek ki és sármosak."

2019. dec. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

#4: Hú, tényleg frusztrált vagy. Oké, hogy nem kellenek a dagi pasik, ez érthető. De az, hogy minden ilyen pasi modell nőt akar és kiakadnak, ha egy nőn van pár plusz kiló... Na, ne. Akkor miért panaszkodik annyi nő, hogy a férfiak nagy részének nincs semmi igénye, csak lyuk legyen?

Ha pedig csak nős, dagi hapsik próbálkoznak nálad, nem szeretnél elgondolkozni azon, hogy miért?

2019. dec. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Te milyen munkahelyen dolgozol? Külön előírásotok van, hogy az egyes korosztályokból milyen külsejű embereket kell felvenni?

Van olyan munkatársam, aki nyugdíjas, de 50-nél nem néz ki többnek, haja is van (ami egyébként nem csak kornak, de a szervezet egyedi jellemzőinek is függvénye), és nincs elhízva. (Jaj, bocs, látom, csak a negyvenesek kövérek, utána menten átváltanak anorexiássá.)

Az őszülés sem azonnal, és nem mindenkinél ugyanakkor, ugyanolyan ütemben megy végbe.

A fogazat is több dologtól függ, nem csak az életkortól. Szerepet játszik benne a genetika, meg az életmód, illetve a személyi higiénia is.

Egyébként nem csak a nők között vannak, akik a változást nehezen tudják elviselni. Hány olyan férfi (vagy inkább "férfi") van, aki rögvest lecserélte az asszonyt, mihelyett az már nem úgy nézett ki, mint egy tini.

2019. dec. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

Én ott elakadtam, hogyha Edward, akkor hogyhogy nő?


Freud elcsemegézhetne ezen a nicknév-választáson. :-)

2019. dec. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!