Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolat, házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat, házasság, család manapság társadalmi elvárás?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eddig volt az, egy ideje már nem az.
2019. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ja régebben az volt, házasság...gyerek...


De elég nagy ostoba ember az aki mások szerint él.

2019. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Manapság azt csinálnak az emberek amit akarnak. 50 éve kapták a nők az ívet, ha 30 évesen még nem voltak férjnél.. pasik is ha nem volt bnőjük.
2019. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Elég 30 év is. Akkor is már ciki volt 25 felett férj nélkül létezni. Manapság meg már a tulajdon nagymamám is abban támogatna, hogy férfit csak szeretőnek tartsak magam mellett...
2019. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Sokan azt hiszik és ez alapján élnek...
2019. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetően igen.
2019. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Láttam egy videóreklámot, és mivel eleve rohadtul zavarnak a videókba beépített reklámok, nem bírtam végignézni, előretekertem, és egy megnyerő női hang azt mondta végén, "A gyereknevelés egy életre szóló kaland, ne hagyd ki!"


Hát hadd fogalmazzak így, hogy én ilyen szánalmas reklámot még talán soha nem láttam. Mintha ez valami hasraütésszerű, egy emberen múló eldöntendő dolog lenne. Ritka hülye lehet, aki ezt kitalálta! Akkor is felhúzott volna, ha a tévében látom, így meg főleg, hogy videónézés közben tolják a képembe.


Hát ha már ezt is reklámozni kell, akkor nem hiszem, hogy ez társadalmi elvárás lenne manapság. Ezt szerintem a politika erőlteti, de ennyire nem kéne túltolni, mert ez így nagyon sz.r!

2019. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ma már nem is nagyon akarnak megállapodni a nők se szülni én pl szeretnék megnősülni meg családot de nem hétvégi apuka szeretnék lenni . De ahogy elnézem van egyedül álló csak vagy ki akarja élni még magát vagy ott vannak a véletlen gyerekek is .
2019. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem, de könnyebb az élet párban. Nem csak a gyerekcsinálós kormánytámogatások tömkelege miatt, úgy egyébként is. Mikor könnyebb élned, ha a rezsit kell fizetned, vagy csak a rádeső felét? És még sok ilyen dolog, ami egyedül hatványozottan nehezebb.
2019. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos de, az még manapság is. Nekem pl. a szüleim, nagyszüleim, de a távolabbi rokonaim is mindig kérdezik meg nyaggatnak, mikor lesz már nekem is gyerekem. Mert ők már úgy várnák... tesómnak ugyanezt mondogatják. Én meg mondtam nekik, hogy vagy soha nem lesz, vagy majd egyszer ha lesz olyan nő,akivel érdemes. Addig meg nem érdekel a nyavalygásuk...

28/F

2019. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!