Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van több nőies nő mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több nőies nő mint férfias férfi?

Figyelt kérdés

Sokkal több az olyan férfi aki szereti ha udvarolna neki a nő vagy várja hogy a nő vezesse irányítsa, mint az olyan nő aki udvarolna egy férfinak vagy férfiasan vezesse a férfit.

Persze vannak ilyen sárkány nők akik irányítják a férjüket de ők sem az igaziak, mert pl udvarolni ők sem udvarolnak..


2019. dec. 19. 08:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
*ezért akarja eltüntetni
2019. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
De nem is kell mindig a seggembe lenni!
2019. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%

2 ok, így hirtelen.


A.: Sok férfi csóró, márpedig a férfiasság alapja a pénz.


B.: Feminácizmus. Sok nő nem tudja, hogy hol a helye.

2019. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"7es! Nem gondolod, hogy azért nem mert nem tetszel neki? 🙄"

Nem, sőt: eddig csak olyan nő adott egyértelmű(nek tűnő) jeleket, akinek nem tetszettem, direkt azért, hogy szívasson.

2019. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az utóbbi 100 évben a férfias férfiak és a nőies nők aránya egyaránt radikálisan csökkent. Mostanra odáig jutottunk, hogy kisebbségbe kerültek. A nemiségi skálán mindkét nem középre húz: a nők egyre férfiasabbak, a férfiak egyre nőiesebbek lesznek. Az egalitarianizmus és a politikai korrektség eredménye ez a "semlegesedés". Lehet persze az emberiség tudattalan válasza is a földi túlnépesedésre, hiszen ha kisebb a vonzalom, kevesebb gyermek születik.
2019. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Hú de nehezen viselik egyes férfiak, hogy ma már a nők is önálló, egyenjogú emberek! Mit akartok, hogy alanyi jogon járjon nektek nő? Mi az, hogy "hol a helye" egy nőnek? Ahol neked kisapám. De szívesen lemondok a jogaimról, és élhetünk úgy, mint régen, te dolgozol egész nap és eltartasz, én meg megfőzök mire hazaérsz. :)) Igazából nem sok változott, ugyanúgy a nőre hárítjátok a házimunkát, gyereknevelést, csak mellé még elvárás, hogy mindezt napi 8 óra munka után tegye meg. Csodálkoztok, hogy vannak olyan nők akiknek kinyílt a csipájuk, és nem hajlandóak kiszolgálni titeket azért a 3 perces szexnek csúfolt valamiért? Mert mást nem tudtok sokan nyújtani. Kinek nem inge, ne vegye magára. :)
2019. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
6%

"Azért, mert a feminizmus célja nem az egyenjogúság, hanem a férfiak legyengítése."

Az a személy, aki azzal lesz több, hogy a másikat lenyomja, s ezt büszkén hangoztatja az nárcisztikus beteg ember. Ha megfigyeled a nők nárcisztikusak, kisebbségi komplexusuk vezérli őket, a semmi nem jó elv (persze h komplexusosak lesznek), a kettős mérce (az a férfi dolga, de női dolog nincs) aztán jön a sírás, meg a "te hibád".

Egyenlőség van nem? Ha akar vmit a nő akkor menjen oda, azt csinálja. Miért várják el a férfiaktól? Én 1 némberhez se fogok odamenni, hiába sasol keményen. Akar vmit idejön, elmondja. Nem fogok én nyalizni 1nek sem. Miért is tenném? Hozzátenni az életemhez 1 lyukat tudnak csak, de azt más is. Akkor minek? Szeretni nem tudnak (csak saját magukat), legálisan lopni (válás címszóval) az megy, meg esetleg ha borgyadzana (bár manapság csak nyűg a gyerek ugye?) azt is vinné ha "ellaposodna a kapcsolat". Kapcsolatfüggők, betegek, és még erre büszkék is. Egy valamire való férfi nem nézi őket emberszámba, nem szorul rá 1ikre se, max kiegészítheti a férfi életét a nő, de függőséget nem fog engedni. A biblia is megmondta, a nőnek nincs lelke és lám milyen igaz. A "nőies férfi" álomvilágban él, azért nőies. Nem bízik magában, hallgat arra amit nők mondanak. Cseszheti a kedvességét, meg a mosolyát. Mivel nárcizmus izomból tombol a nőkben, ezért a férfit akarják lenyomni (nőiesíteni), h ők többnek tűnjenek. A kettős mérce szintúgy ottvan, az férfimunka ugye? Női munka meg nincs. Nem kell ezeknek udvarlás.

2019. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%

"Csodálkoztok, hogy vannak olyan nők akiknek kinyílt a csipájuk, és nem hajlandóak kiszolgálni titeket azért a 3 perces szexnek csúfolt valamiért?"

Beteg vagy, komplexusos hárítós hárpia. Ha én 2millát keresek havonta, te meg 2-3kilót, akkor lszrom h mitcsinálsz, de ha elpofátlanodsz akkor takarodsz, mert kb ilyen aránynál a házat, a megélhetést, a luxust én adom. Szóval a neved "csend", és tudd hol a helyed. Ha fordított lesz a felállás, te hozol 2millát, én pedig csak "elfogadom a luxust" tőled, akkor én csendesedek. Így érthető? Vagy megint jön a kettős mérce? Ha nem akarsz szexelni (3perces vmi ugye), akkor majd más akar, tehát mész a háztól.

Látom máshogy nem lehet beszélni bizonyos emberszabásuakkal.

2019. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A többségnek nem az egyenjogúsággal van baja, hanem a már túlzásba vitt nőközpontú társadalomból. Tudod, a férfiak nem egy homogén massza.:)

Vannak, akik a régi rendszer szerint keresnek párt, a klasszikus szereposztásban hisznek, és azért cserébe hogy a nő végzi a házimunka és a gyereknevelés nagy részét, cserébe ők meg biztosítják mindennek az anyagi és egyéb hátterét (illetve ennek a nagy részét). Mások meg a terhek minden téren egyenlő elosztásában hisznek, tehát a pénzügyi dolgok is fele-fele alapon mennek, de a házimunka, gyereknevelés és minden egyéb is. Tehát van választék. Nyilván vannak férfiak, akik egyikben sem jeleskednek, de ugyanígy nők is vannak, akiknek derogál a házimunka, inkább bent maradnak túlórázni minden nap, csak hogy a nettó 170 ezer Ft helyett 190 legyen a számlán hónap végén és elmondhassák, hogy azért nincs energiájuk otthon még főzni, mosni, mert ők is keményen dolgoznak és mennyire kihasználják őket.

2019. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

"Mert a nőknek csak addig kell az egyenjogúság, ameddig az nekik kényelmes. Kezdeményezni, udvarolni már büdös nekik."


Az ilyesmi megnyilvánulásokra szokta egy szabadszájú barátnőm azt mondani, hogy ha neked ez az egyenjogúság, akkor kezdeményezek én és felszedlek én nő létemre, de akkor a szex meg az lesz, hogy minden éjjel én duglak meg felcsatolható pénisszel. xD

2019. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!