Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Photofeeleren 8-as a kinezetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Photofeeleren 8-as a kinezetem, de megbizhatatlannak titulalnak. Miert van ez?

Figyelt kérdés
Meg is kaptam a minositesnel, hoy unreliable vagyok, pedig meg mosolygok is a kepen. Nem ertem kepen hogy lehet ezt megallapitani.
2019. dec. 12. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen lényegtelen, hogy ki mit lát beléd. Ha csak nem akarsz megfelelni az elvárásaiknak. Ami amúgy egy őrültség. Őrültség megfelelni bármilyen elvárásnak.
2019. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Kíváncsi vagyok arra a fotóra. Ha azt akarod én is elmondom a véleményem?
2019. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pali vagyok amugy, mielott tobb privat jonne. :D
2019. dec. 12. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg egy nagyszájú, felszínes embernek tartott eddig mindenki, aztán mikor kettesben vagy kisebb csoportban maradtam velük, rájöttek, hogy tök jól el tudunk beszélgetni. Két legjobb barátom is így ismertem meg.


Nem számít. Én is leszarom, aki ér valamit a szememben, előbb-utóbb úgyis közelebbről megismer és aszerint talál szimpinek vagy sem. Ne akarj mindenkinek tetszeni és mindenféle első megítélés során a legszimpibb lenni, mert akkor meg seggnyaló leszel és megfelelési kényszeres. A jó kapcsolatok többsége úgyis spontán ismeretséggel kezdődik, ahol még azelőtt van esélyed a belsőddel jó benyomást tenni és emberként bemutatkozni, mielőtt bárki elkezd rád férdiként vagy nőként gondolni, hisz nem annak kapcsán elegyedtek szóba, hogy konkrétan ilyen tervekkel lépsz vele kapcsolatba. Ezért nem is szeretem a leszólítgatós/ráirkálós módit. Mennyivel normálisabb már, ha együtt szórakozva vagy együtt dolgozva ismeritek meg egymást és nem úgy, hogy akkor >ismerkedjünk<.

2019. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 4-5-ös. De a megbízhatatlanságom is pont olyan. Meg picit ironikus módon az "okosság" is. Persze, ha buta vagyok, rögtön hülyének is kell lennem - tök mindegy, hogy vállalati szoftvereket tervezek egy nyugati cégnek.

Na mindegy, nők.

2019. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vicces azota felment az is 8 fele. No mindegy :D koszi mindenkinek
2019. dec. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!