Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nönek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy nönek sem mikor nem vagyok csúnya és a szövegem sem rossz? (Lent folytatás)

Figyelt kérdés
27F vagyok normális ápolt külsövel kedves és egyszerü férfi,odaadó udvarias is vagyok de valahogy néhány beszélgetés után leejte az a nö aki tetszik...(nem több nönél próbálkozom egyszerre félreértés ne essék hanem ha megtetszik valaki nem csak fb-n élöben is beszélgetek vele aztán meg hozzám sem szól egy idő után az aki tetszik...) Vajon bennem van a hiba?
2019. dec. 11. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanez van velem is. Sajnos, ha nincsen iphoneod meg designer cuccaid meg sok instakövetőd akkor már rögtön csalódnak a nők és elmenekülnek.
2019. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nincs benned hiba, a nők is így járnak gyakran, hogy elutasítóan viselkednek valakik velük, később más meg ne elutasító. Ez természetes, nem fogsz mindenkinek annyira tetszeni, hogy folytatni is akarja veled a beszéletést, úgyhogy másnál kell próbálkoznod, ez nem kudarc hanem természetes folyamat.
2019. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
1es te beteg vagy
2019. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj meg nem csak kedves és udvarias lenni hanem férfias is. A csak kedvesekből barátok lesznek nem a pasijuk.
2019. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
A kedves férfiak mindig barátzónában végzik. A nőknek dominancia kell. Sokan mondják, hogy a nők a bunkókra buknak, pedig ez nem feltétlenül van így. Csupán az van, hogy a bunkóság sok esetben jár önbizalommal és dominanciával is (ez a tipikus teszek rá mit gondol a csaj felfogás). Viszont dominánsnak lenni lehet bunkóság nélkül is. Aki csak szimplán kedves, az gyenge embernek tűnik. Olyannak tűnik aki nem mer konftrontálódni senkivel, hanem behódol másoknak. És ez viszont nem vonzó egy nőnek sem.
2019. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől kaptam én hülyét mindig is. Ha valaki azt mondja hogy őt nem érdekli a párja/csaja véleménye, meg úgy általában őt nem érdekli senkinek a véleménye néhány bennfentes szövetségesén("barátján") kívül. Egyrészt nagy valószínűséggel hazudik, ha meg nem hazudik akkor pszichopata, egyik se túl vonzó.
2019. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Vagy azért, mert csak szerinted nem vagy csúnya, vagy ezért: "kedves és egyszerü férfi,odaadó udvarias is vagyok".
2019. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ronda vagy mègis, csak magadnak sem ismered be.
2019. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valszeg mégis csúnya vagy, vagy egyszerűen csak átlagos. Vagy mégsem olyan jó a szöveged.
2019. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!