Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk. Ha kopaszodnatok netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Ha kopaszodnatok netán es emiatt nem akarna veletek jarni egy szèp no, akkor megcsinaltatnatok pl 500 ezer ft ert hajbeultetessel a hajatokat egy no miatt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 20:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam a hajam igaz nem kopaszodtam vészesen. A lényeg: jóval kevesebbe fájt, mint amit gondoltam hogy kerülni fog. De amúgy nem változtatott a fizimiskámon. Nem lettem tőle dúshajú szőke herceg fehér lovon :D Én azért csináltattam meg, mert rendkívül zavart. Most már jobban szeretek egy fotót visszanézni magamról. De a nőknél beültetés előtt és után is full ugyanannyi esélyem volt és van.
2019. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%

> hellmanó, remélem összejössz egy kopasz nővel mielőbb...:D

Férfiaknál természetes a kopaszodás, nőknél nem.

2019. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
@hellmano: remélem te is olyanokkal jössz össze, aki nem tetszik neked. Ugye?
2019. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Férfiaknál természetes a kopaszodás, nőknél nem."


Már akinel.

És nem ez a lényeg, hanem hogy nem vonzó a kérdésben szereplő nő számára.

2019. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem 10 év múlva látható lesz messzebről is, hogy kopaszodok, de akkor már 45 éves leszek és pont le fogom carni.


Bassszus 45 éves leszek alig 10 év...úristen az életemnek vége

2019. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem. Amúgy sem ér semmit. Aki tényleg durván kopaszodik annak nem segít semmit a hajbeültetés sem. Max azoknak jó akiknek bizonyos helyeken megritkult a hajuk.

Nő, főleg egy adott nő kedvéért meg biztosan nem érdekelne a dolog.

Inkább letolnám teljesen kopaszra, vagy nagyon rövidre, esetleg keresnék valami olyan frizurát amivel meg lehet oldani, hogy ne nézzen ki szarul.

2019. dec. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

[link]


Rajta segített, de neki biztosan zsebpénz volt az a pár millió.

2019. dec. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ejjel nappal Budapest Beci is megcsinaltatta
2019. dec. 3. 07:41
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha rendesen kopaszodsz, akkor nem fél millió, hanem nyomban 2 misivel számolj és legalább 3 kezeléssel. És az sem igaz hogy nincs a kezelés után fájdalom, mert bármennyire is profi orvos gárda csinálja, mindig van minimális gyulladás, kezelés utáni 2 hét elég kellemetlen érzés, de ez is egyéne válogatja.
2019. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem értem a lepontozást, de hogy magyar legyek az összes lepontozónak kívánok olyan barátnőt / párt, aki majd ha a 30-as éveiben elkezd kopaszodni , akkor hagyja el csak a HAJA (bocs haj hiánya) miatt a barátnője. Ezekszerint nagyon nem jött át az üzenete , amit sugallni akartam és csak megerösíti benned, hogy itt nagyon buta és agyatlan emberek írogatnak szinte kivétel nélkül.
2019. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!