Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni, igazi, feminista nőkkel?

Figyelt kérdés
Annyira unalmas az életem, szeretnék naphosszat vitatkozni, esetleg veszekedni valakivel.

2019. nov. 27. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Téged ott élve elégetnének megideologizálván saját nagyságukat. :D


De ha neked ez kell... Biztos van a közeledben egy Zötyi vagy egy ilyen Nőegylet akik tárt karokkal fogadnak majd.

2019. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Most már csak azt áruld el, hogy nekik ebben mi lenne a jó.
2019. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Mi számít feminizmusnak?

A klasszikus értelemben vett, ahol egy nő kikéri magának, ha valaki helyette akarja eldönteni, hogy legyen-e házicsicska vagy hogy mit kezdjenek mások a testével?

Vagy az a majomparádé, ahol pár idióta tyúk azon is szüttyög, ha előre engedik meg rendőrt hív, ha egy pasi leszólítja az utcán?


Utóbbi miatt már én is inkább letagadom, hogy alapvetően pártolója vagyok a feminizmusnak.

2019. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

#3


Vagy a "túl férfias" jelzőlámpa-emberke ellen tüntetnek :D A fontos dolgok ugyebár.

2019. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Egy feminista nő nem vitatkozni és veszekedni akar, hanem normálisan élni, negatív megkülönböztetés és elvárás nélkül.

Te egy harpiát keresel.

2019. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Tüntetéseken,klímahisztisek+akik nem tudnak főzni.Nem pont a legszebbek közül kerülnek ki.Ha csak veszekedni akarsz,akkor a külső nem számít.
2019. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
4: na az meg aztán mindennek a teteje. :D meg a firewoman, mert hurddurr az milyen dolog. Ezt nem akarom elhinni, hogy nem unalomból csinálják. Ahelyett, hogy elmennének mérnöknek vagy programozónak értelmes módon megmutatni, hogy erős okos nők, akik vannak olyan jók, mint a pasik.
2019. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Látszik, hogy életedben nem találkoztál még feministával. A legtöbb kiegyensúlyozott házas gyerekes nő vagy leszbikus kapcsolatban él.

Igen férjük van, aki lehet, hogy szintén feminista, - hiszen nem csak nő lehet, nem csak nő állhat ki a nők jogaiért.

Na és miért kellene veszekedni? Ez rólad is sokat árul el, azt tudod e?

Híres magyar feministák voltak többek között: Veres Pálné, Kaffka Margit, Huggonai Vilma az első női orvosnő.

Akiket meztelenre vetkőzve szoktál látni külföldön azok nekem sem szimpatikusak. Szerintem nem ez a módja a figyelem felkeltésnek. Inkább unszimpátiát váltanak ki.

2019. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Miről akarsz te vitatkozni, amikor azzal sem vagy tisztában, mi a feminizmus? Gáz vagy, bátya, nem jut neked vitapartner.
2019. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

A kérdező a mai feminizmusra gondol.

És igen, a mai feministák többsége hárpia, aggszűz, aki a férfiakkal való sikertelenségét a feminizmusban vezeti le.

2019. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!