Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi a véleményetek erről a 40 éves férfi ismerősömről?

Figyelt kérdés

Otthon él a családi házban a szüleivel falun. Külön szobája van. 200-at keres nettóban, bagózik napi szinten, néha bekarmol a kocsmában. Rendszeresen jár futni, tehát azért sportol.


Elköltözni nem akar, legfeljebb akkor, ha összejönne egy nővel. Azon a meglátáson van, hogy úgyis egyedül ő örökli a szülei házát, addig otthon él, amíg élnek, vagy amit említettem, hogy össze nem jön valakivel. A szülei nem szorulnak ápolásra, önellátók közel 70 évesen. Nem csajozik egyáltalán.

Annak ellenére, hogy otthon él és hazaad 50-et a fizetesebol, hó végére szinte nullára jön ki következő fizetésig. Maximum 200 ezer Ft megtakarítása van.


Kezdenétek ilyen férfival? 😃😃😃


2019. nov. 24. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Biztos nem
2019. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Nőket kérdezel, de - engedelmeddel - férfiként válaszolok:

sokat költ havonta magára (fölöslegesen). Nagyon kevés a megtakarított pénze 40 évesen. Nem néz a jövőre... Nem fogod átnevelni!

Ffi

2019. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha a 17 év korkülönbség nem lenne probléma, akkor is esélytelen lenne.

Szinte mindenben különbözünk, láthatóan mindenben más igényeink és terveink vannak.

2019. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fejtsetek is ki, hogy miért nem. Főleg 3.
2019. nov. 24. 15:37
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
37 éves vagyok, 2 válással a hátam mögött, 2 gyerekkel, akiket a saját lakásomban (lakáshitel van rajta) egyedül nevelek, a válaszom NEM! Ő egy életképtelen egyed. Ráadásul nőként 245.000 a nettó fizetésem, de nem dohányzom, nem iszom. Feleslegesen nem költök semmire. Tény, hogy nincs sok megtakarításom, mert gyerekeket nevelni és mellette a kocsimat is fentartani nem olcsó, de ő tipikus anyuci kisfia, aki még 40 évesen sem képes felelősséget vállalni. Ő már sosem fog "felnőni".
2019. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek #5: pedig mindig volt valami munkája, még állami szervnek is dolgozott szerződéssel. Fel nem fogható, hogy 40 évesen itt tartson valaki.
2019. nov. 24. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem önálló; nincs megtakarítása, tehát jövőképe sem; még csak nem is csajozik, hogy rájuk költené.

Nem jönnék össze vele, annyit nem tud futni, mert csak ez pozitív a felsorolásból.

2019. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

"Otthon él a családi házban a szüleivel falun."

Budapesti vagyok, sose vonzott, hogy falun éljek. Szerintem kicsit aggasztó, ha valakinek huszonéves korára nem alakul ki a belső késztetés, hogy önállóan éljen.


"Külön szobája van."

Ú, hát nekem már 2 évesen az volt. Ezt nem említeném érdemként.


"200-at keres nettóban"

Azért ez nem sok, diákmunkával még a Mekiben is egy kicsivel többet kerestem. Távol álljon tőlem, hogy anyagiasnak tűnjek, de ez kevés. Az ember azt hinné, hogy 40 éves korára valaki el tud úgy helyezkedni, hogy ennél többet keressen.


"bagózik napi szinten"

Rosszul vagyok a cigarettától, 23 év alatt csak egyszer szívtam, és attól is rám tört a fuldoklás. nem tolerálnám, ha az otthonunk cigitől bűzlene.


"néha bekarmol a kocsmában."

A néha mit takar pontosan? Mert ha a haverokkal havonta kicsit túltolja, az még nem a világvége, de ha a rosszkedvét úgy orvosolja, hogy leissza magát, az kizáró ok.


"Rendszeresen jár futni, tehát azért sportol."

Jó dolog a mozgás, én is imádok sportolni, bár igaz, nem futok, hanem mást csinálok (úszok, vívok és túrázok főleg).


"Elköltözni nem akar, legfeljebb akkor, ha összejönne egy nővel."

Mint írtam, szerintem rossz, ha valakinek ennyire nincs igénye az önállóságra.


"hazaad 50-et a fizetesebol, hó végére szinte nullára jön ki következő fizetésig."

Mire költi el a maradékot?


Milánóban élek, egy tetőtéri lakásban, a havi fizetésem átszámítva kb 550000 nettóban (turizmusban dolgozom), és ennek havonta legalább a felét félretudom tenni, de általában többet. Elég nagy hangsúlya van az életemben a világlátásnak, az új élmények kipróbálásnak.


(#3-as voltam)

2019. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Vidéken dolgozik, itt azért nehezen keresnek diplomával is 200 körül, vagy felette. Ennyi szóljon mellette. Mondjuk neki nincs diplomája. Azt tudom, hogy van egy 20 ezres hitele havonta, de az 1 éven belül lejár. Ha bagóra elkölt havi 30 ezret, még akkor is közel 100 ezer Ft kéne maradjon, neki, már levonva az 50, amit hazaad havonta. Vitaminokat szed, de az is 3 havonta egy 20-25 ezer, meg néha vesz magának futó cuccot, de az is félévente, évente. Nem értjük páran, hogy hova folyik el a lóvéja. Qrvázhat?


Én albérletben élek, sokkal fiatalabb vagyok nála, kocsit tartok fent (mondjuk ő is), nem élek nagylabon, de megveszem, ami kell és eljarok kirándulni x időközönként. Még csak jobban sem keresek nála, átlag 200-230 nettó, és mégis félrerakok havi 70-80at, vagy van, mikor kicsit többet. Megtakarításom odaver 1,5 millióhoz. Jó, én nem cigizek, nem iszogatok.

Ivás alatt azt értsd nála, hogy 2 hetente kb. bekarmol a kocsmában, olyankor elcsesz 5 ezret minimum. Érthetetlen.

2019. nov. 24. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy béna lúzer 😂


Kinek kéne ilyen pasas ?

2019. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!