Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez milyen kezdő levél társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen kezdő levél társkeresőn? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat gáz.
2019. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 1 hónapja kezdtem Tinderezni, ami elvileg a legalja. :D Hallottam pletykákat, hogy nem írnak vissza soha a csajok, mert bunkók és valami hú de kreatívat kell kitalálni. Hát nekem akivel matchem volt és írtam neki, 1-2 kivétellel mind válaszolt... Pedig nem vagyok az az álompasi, és amúgy baromira nem gondolkodtam rajta, hogy hú most épp milyen menő szöveget kellene írni, csak írtam valamit, ami épp eszembe jutott. Mondjuk a profilján volt valami érdekes, vagy velem történt aznap valami vicces, aztán sztorizgattam, mintha már ismernénk egymást régebbről és ennyi.

Egyik randin szóba is került ez, mondtam, hogy csoda, hogy válaszoltál, mert mindenki mondta, hogy itt nem szoktak. Ő is ebben erősített meg, hogy a ssajoknak valószínűleg az jön be, ha improvizálsz és nem valami nyálas baromságot írsz, amiből csak az látszik, hogy görcsösen akarsz már egy pncit. Na ez a levél is olyan izzadságszagú és sablonos, szerintem nem fogsz sokkal több választ kapni, mintha csak random írnál valamit. Kicsit legyél kreatív.

25/F

2019. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hagyd a társkeresőket, csak a fénykép számít, milyen pasi van rajta. Semmi más érdektelen.
2019. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!