Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez milyen kezdő levél társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen kezdő levél társkeresőn? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 13:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kedves xy!

Tudom jól, hogy a sok levél közül csak egy leszek és lehet el sem fogod olvasni.... Igen tudom jól, hogy a mai férfiak olyanok, hogy szánalmas módon agyatlanul minden nőnek elküldik sablon szövegeiket, "szia mizujs" és társai szintű leveleket, hogy végre nőhöz jussanak és igen tudom hogy ezek sokszor nagyon vonzó férfiak és sok nő be is döl nekik emiatt főleg. Sajnos ezért egy olyan férfi, aki komolyan gondolja felesleges egy ilyen oldalra feljönnie, hiszen elveszik a kanos férfiak tengerébe.

De azért én teszek egy próbát és hátha személyedben megtalálom azt a lányt, akivel egy jót tudok beszélgetni és aztán meglátjuk mi alakul.

2019. nov. 22. 13:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó.

Írtál egy rakat az altalanositast, de magadról semmit.

Eleve ne emlitsd meg, mások mit tesznek szerinted.

2019. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten bosszant, amikor egy férfi elkezdi a férfitársait szidni és magát beállítani a tökélynek. Többre mész azzal, hogyha megkérdezed, hogy melyik a kedvenc filmje és miért. Az ilyen levelek szerintem kiábrándítóak.
2019. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi vagyok, de ez annyira ctrl+c-ctrl+v szagú, hogy agyérgörcsöt kaptam tőle... Tényleg ennyire nincs semmi fantáziája az embereknek a társkeresőkön?
2019. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag egy teljesen üres, érdektelen levél egy sor savazással. Erre nem lehet érdemben reagálni sem. Gyakorlatilag annyit jelent, amit írtál, hogy Szia, a többi pasi tök szar, úgyhogy megértem, ha engem is annak tartasz (de légyszi ne), úgyhogy gondoltam, írok valami mást, amin nem olyan feltűnő, ha másik 40 nőnek bemásolgatom.


-oké...? Örülök, hogy írtál vagy mit kell ilyenkor mondani?


És ugyanott tart a beszélgetés, mint előtte, magyarul sehol, csak hisztiztél egy sort neki, holott lehet, hogy egyáltalán nem is gondolkodik ilyen negatívan a férfiakról.

2019. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz.

Bár nem használok társkeresőket, nem válaszolnék rá.

Egy ilyen levél lényege az lenne, hogy mesélj magadról, és hogy leírd, én miért vagyok neked szimpatikus. Ezek egyike se történt.

Helyette már az elsősorban lenézed magad, majd később az összes férfit. Árad a szövegből a lemondás, a csalódottság és az unottság. Te szívesen ismerkednél a három előbbivel rendelkező nővel?

2019. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is meg kellene tanulnod helyesen írni, kérdező. A levél tartalmáról meg mindent elmondtak már az előttem szólók.
2019. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2019. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű!
2019. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1) nagyon rossz. Már indulásnak is lehúzod magadat, majd végig a többi férfit, majd a hiszékeny nőket szidod (tipikus nice-guy taktika). Full negatív vagy a levélben, semmit nem mondasz magadról, egy centi egyéniség sincs benne, viszont messziről ordít, hogy ez egy kopipászta szöveg amit minden élő nőre ráküldesz. Ez így nulla.


2) hagyd a picsàba a társkereső oldalakat. Nem csak azért, mert látványosan nem érted, hogyan kell hozzáállni, hanem azért is, mert az a férfi aki rászorul ezekre az oldalakra, pont azok, akiknek egy fikarcnyi esélyük sincs.

2019. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!