Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért problémáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért problémáznak ezen a nők?

Figyelt kérdés
Képtelenek kitölteni az adatlapjukat, összefoglalni pár mondatban, hogy mit szeretnének, milyen társra vágynak stb. Feltöltenek magukról egy fotót, aztán annyi. Ha meg ezek után egy férfi rájuk ír, hogy "a profilképed alapján szimpatikusnak tűnsz", akkor jönnek a lekoptatós dumák, hogy "ez is csak egy felszínes pasi, akit csak a külső érdekel".
2019. nov. 20. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha tetszik valakinek a nő az egyből felszínes. Nekem ez magas...
2019. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Mégis, minek töltse ki az adatlapját? Igazából a férfiaknak is teljesen felesleges, mert a digitális online világban a fotó ad el első körben. Ha ez okés, akkor fel lehet tenni a kérdéseket. Ha férfiként ráírsz egy nőre, akkor beálltál a sorba, a leveled kb. a 20. aznap. Ráadásul a levelek többsége haláli unalmas, sablonos. Ehhez párosul még az is, hogy a leveleket író pasik fotója is ugyanolyan. Ebből a mezőnyből bizony toronymagasan ki kell lógni valahogy. Jó reggelt! 2019-et írunk, nem 2001-et, ahol mindenki boldog volt mindenkitől, mert újdonság volt a netes ismerkedés. Sőt, azóta az emberek is brutális módon megváltoztak, de ez már társadalmi jelenség.
2019. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten ez igaz. Hiszen mindenki először a külsőt nézi. Felszínes világban élünk. Te ráírnál egy dagadt,ronda,kapafogú nőre? Na látod.
2019. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért töltse ki mert aki komoly szándékkal van az oldalon az a közös érdeklődési körök alapján keres magának társat. Aki csak eléd hány egy képet magáról és várja a csodát az ne csodálkozzon, hogy férfi nemiszerveket ábrázoló képekkel lesz tele a postaládája.
2019. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem, a nők _valójában_ azon problémáznak, hogy számukra nem tetsző (értsd, nem szuper jóképű) férfiak írnak rá. Ha baromira jól néznél ki, az égegyadta világon semmi baj nem lenne ugyanezzel a levéllel.
2019. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó alaposan ki van töltve az adatlapom, pont a férfiaknál látom ugyanezt, amit te a nőknél tapasztalsz.
2019. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!

Van aki kitölti, van aki nem.

Miután ráírtál azokra akik kitöltötték és ez alapján neked szimpatikusak voltak. 0 sikert érték el ezután jöttek azok, akik nem töltötték ki. Náluk dettó. Rád emellet a HegyiGörény nem írt. Mi a probléma?

Töltsd fel egy jóképű orosz vagy amerikai férfi fotóját. Azután fogsz tudni levelezni.

2019. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Velem pont ma volt egy ilyen. Ráírtam a lányra. Volt pár fotója, de adatlapja nem volt kitöltve. 1 mondat volt a bemutatkozásában: "Szeretek beszélgetni, társaságban lenni. Hamar barátkozó típus vagyok."


Jó jó, tudom sablon duma, sokan ezt mondják, de én ráírtam, hogy "szimpatikusnak találom, szeretnék vele beszélgetni". Ha nincs semmi kitöltve adatlapján, nem lehet nem sablon dumával írni neki. Külsejét dicsérni meg aztán tényleg sablon és arra tuti nem ír vissza. Elolvasta a levelem, de úgy tűnik, hogy annyira barátkozós típus, hogy még az adatlapomat sem nézte meg. :D

2019. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"szimpatikusnak találom, szeretnék vele beszélgetni" Hát ettől aztán ne várj csodát! :D :D :D


Én meg egy időben sportot űztem abból, hogy 10 nőből 7 vagy 9 válaszol vissza. Nem vagyunk egyformák. ;)

2019. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, tudom ez itt a GYK, de akkor is elég szánalmas, hogy mindenki ezeket a társkeresőket próbálja ízekre szedni, hogy "jaj, biztos azért mert ezt meg azt nem jól állítottam be". Nem nem azért. Ugyanis az az ember, akit ti kerestek, azt nem társkeresőkön fogjátok megtalálni. Azaz ha társkeresőztök, akkor nem fogjátok megtalálni.
2019. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!