Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor léteznek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor léteznek ezek a kategóriák vagy ha nem akkor a badoo miért kategorizál?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom az itteni felhasználók egy része egy utópiában élnek mikor azt hangoztatják hogy nincsenek kategóriák mindenkinek más a szép és társai. Nem tudom hogy maguknak is hazudnak e.

Legjobb példa erre a badoo.

Ott úgye van hogy két kategória van akikre ingyen írhatsz és akikre kreditért. Én már azelőtt meg tudom mondani 99 százalékban hogy ha rámegyek egy nőre az kredites lesz vagy ingyenes és jé mindig be is válik amit megérzek..

Aztán azok a nők között akik ingyenes általában olyan nők vannak, akik mindenhol látok, más társkeresőn tinderen stb. Egyszerűen sikertelen nők mert kövérek csúnyák.

Szóval valljuk be egy mocskos világban élünk ahol külső alapján kategórizálnak minket.. Lásd badoo


2019. nov. 19. 06:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Ezt én is észrevettem, és marhára idegesítő, hogy aki egyáltalán nem tetszik csak azokra tudok ráírni!
2019. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

"külső alapján kategórizálnak minket"


aki mást mond, hazudik


(vagy nem tud a kategóriákról, mert a felsőben van pl.)

2019. nov. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Ugye, de mondom én már a kis kép alapján messziről meg tudom jósolni hogy ő kredites nő vagy nem
2019. nov. 19. 06:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap tanulok valamit. Én nem is tudtam hogy így kategórizal. Meg tudom valahol nézni hogy én kredites vagyok e? 😂
2019. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha egy pénzlehúzós partnerkereső app ezt csinálja, akkor ez a szentírás...


Amúgy meg mi akadályoz meg benne, hogy javíts a saját "kategóriádon"?

2019. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Szerintem ha én lennék a világ legjobb kategóriája akkor sem tudnék ráírni erre a nőre. De szentem van az a genetikailag meghatározott testalkat illetve arc szerkezet amin nem lehet javítani és nem leszel jobb kategóriába
2019. nov. 19. 07:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván a csontvázadat és magasságodat nem tudod megváltoztatni, de azon kívül szinte mindent. Testalkat, egzisztencia, kommunikáció, hozzáállás, életmód, ezek mind a te döntéseden múlnak.
2019. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. És sokszor egy pasi pont attól vonzó, amin nem tud változtatni, tehát testalkat magasság csontváz..
2019. nov. 19. 08:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Inkább nézz utána, hogy működik, mielőtt hülyeséget írsz.

Amúgy te milyen pasi vagy, hogy csak a kifejezetten szép nők jöhetnek számításba?

2019. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak kategóriák.

Ha arcra csúnya vagy, egy szép nő veled nem egy kategória.

Persze lehet mondani hogy ez nem így van, körül lehet nézni ismerősi körben meg az utcán, hogy a a jó csajok milyen pasikkal vannak, meg hogy milyen pasiknal a közeledését utasítják vissza..

2019. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!