Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok hogy a kedves, visszafogott, félénk nagyon cuki típusú lányból nagyon kevés van aki szingli is?

Figyelt kérdés
Valahogy mikor ismerkedek bizonyos helyeken, internet stb. Csak a nagy szájú, domináns, erős emiatt csöppet sem aranyos típusú nők vannak. Ilyen megmondon típusú karrierista nőket látok..pedig szerintem a férfiaknak pont nem az ilyen típus a vonzó, mert talán a férfiakban ilyen védelmező ösztön lehet.
2019. nov. 15. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a nagypofájú kivagyok mivagyok nők nagyszázaléka egyedül van, mert nem viseli el őket senki hosszútávon.
2019. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért amiről te írsz, az már nagyon a másik véglet szerintem. Neked ilyen kis szolgalelkű, bólogató kiskutya kell? Még a kedves és visszafogott oké, de miért jó, ha félénk a lány? Kedvesnek, aranyosnak mondott, visszafogott lány vagyok, de nem vagyok pl.félénk, feltalálom magam és kiállok magamért, ha kell. Világéletemben szingli voltam, másfél hónappal ezelőttig.
2019. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Neked ilyen kis szolgalelkű, bólogató kiskutya kell?


Nyilván ilyen, mert velük könnyebb és jobban tudom védelmezni. A férfiak 90 százaléka ilyen nőt akar aki nem az vagy hazudik vagy nagyon hülye...

2019. nov. 15. 07:52
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Te nem védelmezni akarod, hanem uralkodni felette. Nem ugyanaz.
2019. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A nagypofájúakból is. Én is és a két barátnőm is inkább a szószátyár, temperamentumos, inkább domináns nők közé tartozunk, egyiküknek már gyerekeik is vannak, nekünk meg stabil, több éve tartó párkapcsolatunk.


Minden férfi más, hidd el, van, akinek nem jön be a szende, könnyen elnyomható, uralható, gyakran döntésre, véleményformálásra vagy önmagáért kiállni képtelen típus. Egy nő, ha igényes, alkalmas társas együttélésre és nyitott keresgélni, előbb-utóbb megtalálja a helyét valaki mellett. Akár szende, akár karizmatikus.

2019. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Cska amíg a karakánabb nő kivágja a párját a francba vagy képes a másik képébe nemet mondani valamilyen követelésre, a másik típus hajlamosabb lábtörlő lenni.
2019. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért van kevés, mert ha egyedül is lenne, mindig rátelepedik valami pali.

Rengeteg olyan kapcsolatot ismerek, ahol ilyen szende lány, nő van, és nem mer kilépni belőle.

Ha egy karakánabb nő lenne, ő már rég döntött volna.

2019. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon átbillentetted a jellemét a "kedves, visszafogottnak", ugyanis egy lány legyen kedves, de legyen határozott is, ne kelljen állandóan a kezét fogni, legyen valamilyen szinten önálló, ettől függetlenül szüksége van egy normális párkapcsolatra, és lehet az ilyen típusból szingli is. Magam részéről a félénk lányokat nem igazán értem meg, pl. nálam is lehet, hogy pont azért nem fogok összejönni az egyik úgymond kiszemeltemmel, hiába közös a szimpátia, meg a vonzalom, iszonyúan félénk, így kettesben sem mer maradni velem, pedig semmi nyomulást nem csinálok, sőt összefutunk, köszönök neki, kb. 0,17 másoderc alatt lesüti a tekintetét zavarában, és próbálj meg nyert ügy esetében így kezdeményezni. Szóval álláspontom szerint ne legyen félénk, inkább határozott jellem, az nem összekeverendő az erős-domináns jellemmel, bár szerintem az sem feltétlen hátrány, csak ezen típusú hölgyek inkább férfit akarnak maguk mellé, a szó szoros értelmében.
2019. nov. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak 90 százaléka ilyen nőt akar aki nem az vagy hazudik vagy nagyon hülye..."

Ezt az állítást alá tudnád támasztani hivatalos statisztikával is? Nem inkább arról van szó, hogy mintegy önigazolásképpen a saját értékrendedet vetíted ki a férfiak többségére?

2019. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyet az ír, aki nem tud csajozni. Vannak ilyen lányok bőven, de őket neked kell előszedni. Meg kell dolgozni érte, bocsi.
2019. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!